Järjehoidjad

Suur talu lugu

Alternatiivsed nimed:

Big Farm Story on põnev põllumäng. Mängul on koomiksistiilis ebatavaliselt ilus graafika. Muusika on hästi valitud, kõik tegelased on hästi häälestatud. Mängus peate talu pidama.

Kui hakkate mängima Big Farm Story't, läbite lühikese õpetuse, milles õpid vanaisa juhendamisel porgandit külvama, peenraid hooldama ja saaki koristama. Edasised toimingud toimuvad palju aastaid pärast seda episoodi.

Enne jätkamist on teil võimalus valida peategelase sugu, välimus ja nimi. Olles need formaalsused lõpetanud, lähete taas juba tuttavasse tallu. Kohale jõudes avastate, et piirkonnast pühkis läbi orkaan ja tõi kaasa palju purustusi. Appihüüdeid kuuldes leiad inimese, kes on kinni jäänud mitmesuguse prügi külge. Olles hoolikalt ringi vaadanud, leidke tema vabastamiseks sobiv oks. Selgub, et see on sinu lapsepõlvesõber ja ta oli siin selleks, et anda vanaisa sulle kingitud maja võti. Õhtu on käes, nii et parem on mitte kõhkleda, võti kätte võtta ja magama minna. Kahjuks on maja orkaani käes kannatada saanud, kuid seda saab üsna kiiresti parandada. Lõpuks minge magama ja sellega lõpeb teie farmi saabumise päev.

Järgmisel päeval on sul palju asju teha:

  • Puhastage farmiala orkaani prahist.
  • Töötle ja istuta peenraid porgandiga, ostes kohalikust poest seemned ette. Esimeses õpetusestseenis saadud kogemused aitavad teid selles palju.
  • Parandage kaev.
  • Kaunistage oma magamistuba majas ülesannete käigus saadud dekoratiivesemete abil.

Kõigis nendes küsimustes ja mitte ainult teid aitab lapsepõlvest pärit sõber. See ütleb teile, millises järjekorras ülesandeid täita. Tema abi tuleb ikka ja jälle kasuks. Üksinda oleks keeruline kõiki mängu nõtkusi välja mõelda.

Hiljem leiad mängust veel palju põnevaid tegevusi:

  1. Peate hankima mõned armsad lemmikloomad, et teil igav ei hakkaks
  2. Kalad lähedal asuvalt väikeselt muulilt
  3. Ehitage töökodasid ja väikseid tehaseid
  4. Parandage maja ja muutke see mugavamaks, muutes mööblit ja siseviimistlust

Müüge talus toodetud kaup kohalikus poes, mis on väga mugav, kuna pole vaja tooteid kaugele tassida.

Aja jooksul kohtute talu arenedes paljude uute inimestega. Igaüks neist aitab teil talu veelgi paremaks muuta ja annab teile mitmesuguseid ülesandeid.

arendajat on teinud kõik selleks, et teil ei peaks igav olema. Sageli avaldatakse värskendusi ja mängule lisatakse uut sisu.

Mäng tekitab sõltuvust, seega on parem mängides aeg-ajalt kella vaadata. Tegelased on väga armsad ja ülesanded on lõbusad.

Big Farm Story tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe ja puhka argimuredest meeldivas seltskonnas, nautides seda imelist mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more