Järjehoidjad

BigGame

Alternatiivsed nimed: Suur jõusaal, suur mäng, suur mäng

Intellektualnaya strateegia BigGame.

Igra BigGame online-strateegia, milles mängija satub tohutu maailma, mis on täis saladusi ja uskumatuid seiklusi.

Razrabotchiki väidavad, et iPlayer BigGame'i kaasaegne tõlgendus klassikalise strateegia žanrile, millel on suur intellektuaalne potentsiaal. Võitmiseks on oluline mõtlemise loogika, hästi arenenud strateegia ja taktikaline eelis vaenlase ees, kuid juhuse element on elu lahutamatu osa, väikseim viivitus otsuses võib tuua võita.

Dlya, et seada jalg seiklussõidule BigGame registreerimine on vajalik. Pass see ei ole raske, peate täitma vormi kaks rida e-posti aadress ja parool. Veelgi kiiremini klõpsata mõne sotsiaalse võrgustiku ikoonile ja sisestage oma nime all.

Igrovoy protsess BigGame.

Nachinaya mängib mängu Big Game kasutaja, et pakkuda väikest ala mängude ja koolituse ja funktsioonide menüü peenemate punktide ehitamisega. Ülesannete täitmine kasvab. Just siin parandavad nad oskusi mõõga ja vööga,

 • Taverna on alati võimalik kohtuda kuulsate kangelastega, juua nendega paar tassil süütamise ajal ja võita nende poole;
 • Ministerstvo'le antakse litsentsid kõigi vajalike dokumentide kauplemiseks ja salvestamiseks;
 • Publichny maja mängijate struktuuris tapab kaks kivi ühe linnuga, vaprad sõdurid pärast pika marsruudi lõõgastumist ja nende palgad tagastatakse riigikassasse.
 • Privlech ühe oma tähemärgi poole on pool võitu.

  V BigGame'i mängimine on ohtlik äri. Selle maailma naabrid ei ole alati sõbralikud, mõned tulevad päästmiseks rasketel aegadel, samas kui teised ei ole teiste jaoks kulul kasulikud ja hävitavad naaberriiki. Kogukonnas on aktiivne kauplemine ja tehingud tehakse, saate muuta sõjalist ja maagilist tehnoloogiat ning kiiremini saada vajalikke litsentse liitlastele, keda saate sõjalist toetust taotleda, ja nad tulevad vajadusel kaitsele.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more