Järjehoidjad

BioShock

Alternatiivsed nimed: BioShock

Mängu BioShock - projekti 2K Boston , mis on esimese isiku veeretaja koos RPG elemente. Kasutajad on minna tagasi väljamõeldud maailma ja süüvima põnevaid seiklusi. Krunt jutustab arengut hetkeline ja ei ole sama kiire langus erakordne veealune linn Rapture. Selle looja tahtis koguda tema banner unikaalse isiksused kõige andekamaid inimesi, kes väärivad elada vabas ühiskonnas. Plaani järgi ambitsioonikas miljonär Andrew Ryan ja see ainulaadne elupaik mehed geenius oli uut tüüpi ühiskonna sõnalt. Ryan arvas, et asjatundmatu inimesed ei ole koht nagu imeline nurgas ookeani põhja. Ja nagu alguses kõik läks plaanipäraselt, Nutty ärimees õnnestunud luua soovitud idüll. Aga peagi esimene probleemid ilmnesid. Ei ole midagi imelikku, et ideaalne ühiskond, keegi tundus kokk sööki, tegeleda remonditööd, puhastamine ja hoolitsemine teiste leibkonna vajadustele. See olukord on tekitanud tekkimist mustal turul. Keeld kontakti välismaailmaga vaid tehtud probleemi hullemaks. Siin sekkus ka kohtuasjas, milles tehti lõplik sügisel utoopia. Discovery aine nimega ADAM saatuslikuks hetk. Aine toodetud molluski, kui õppisin saksa geneetik Brigid Tenenbaum, võib anda inimestele üliinimlik jõud. Desire ise selle aine põhjustab split ühiskonnas. Nüüd isegi looja linna mahajäetud idee toetada haav enne seadustega. Ahnus hägustuda meelt, sest tootmise ettevalmistamine, mis sisaldab väärtuslikku sisu toob vapustav kasum! Mida see kõik viib? Lugege seda ja saab sekkuda, mis toimub, igaüks, kes lahendas alla BioShock.

Vii oma video monitor BioShock, siis ilmub mängu maailm Jack, kes on ainus ellujäänu krahhi reisijate lennuk. Jack kogemata satub veealuse maailma ning siin ühendust temaga kaasas mees nimega Atlas - liider Resistance. Atlas juhid, kes julgesid võidelda võimu Ryan ja ta on nüüd valmis aitama Jack harjuda maailmas, ootab märk tänulikkust uustulnuk osalemine nende toimingute läbiviimist kätte maksta häbematu vastuvõtva linna. Jack õpib uskumatu lugu Adam ja aine kuidas Frank Fontaine asutatud ettevõte tegeleb arendamise rea geneetilisi modifikatsioone nimetatakse "plasmiidid." Nende ainete kasutamine rahvaarv on korvamatud tagajärjed. Mitte ainult, et need tooted sisaldavad üle ADAM, et nad on ikka vastupandamatu põhjus sõltuvust. Vajadus ravimi kasvab iga päevaga ja siis lõpetamist Brigid Tenenbaum õppinud ühe mahlane detail. Kui paned merekarp inimorganismis, see hakkab tootma 10-20 korda rohkem väärtuslikku sisu. Ja kui see on vajalik sellise operatsiooni keha, vaesed, abitud orvud Frank Fontaine tegid võõrustajad karpe, mis on muutunud siirdatakse kõhuõõnde tüdrukud. Saanud teada, kõike seda, Jack seisab valiku ees: aidata taastada inimkond väike õde või tappa, seega kaevandavad ADAM kahetsusväärne. Sellest otsusest sõltub lõppkokkuvõttes lõpeb mäng.

Muidugi on loogiline tekib küsimus BioShock mängida? Nii, paar sõna gameplay. Sul on nagu Jack reisida kohtades ja seejärel võidelda välja vaenulik elanikkonnast. Millal oli kogu lugu Adam paljud külaelanikud alt Atlandi muteerunud. On need mutandid on võidelda peategelane. Samuti mäng hõlmab kogumise bioshoke relvi kits ja plasmiidid. Ilma pühendatud ressursid, et ellu jääda, on lihtsalt võimatu. Ajal gameplay on teil võimalus parandada oma iseloomu. Need, kes võtavad BioShock pc download, siis peaksid teadma, veel üks asi. Mängus on kolm raskusastet, nimelt lihtne, keskmine ja raske. Need erinevad, mis suurendab haavatavust kangelane ja vastased saavad tugevamaks. Seega tasub olla valmis ka raskusi. Kuid nagu on huvitav läbida kõik testid ja saavutada soovitud! Kuna sa valisid laadida Bioshock, ärge kartke enam hetkegi. Kahetse seda valikut ei ole vajalik, sest mäng toob palju põnevaid vaba ja rikas emotsioone!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more