Järjehoidjad

Bioshock Infinite

Alternatiivsed nimed: Bioshock Infinite, bioshok

Mäng Bioshock Infinity on väga huvitav arvutimäng. Meetmed selles mängus on esimene inimene. See on mõeldud elementide ulme ja steampunk.

Alla Bioshock Infinity saab alates ametlikul kodulehel mängu enne teatamist taotlus administraatorid. Lae alla Bioshock Infinite ainult täiskasvanud inimesed, kes elavad teatud piirkondades meie planeedil.

Näete pro mäng Bioshock Infinite video online mänge. In videos saate tutvuda kõiki funktsioone mäng: tegelased, gameplay, ja muid huvitavaid fakte mängu.

Mäng Bioshock Infinite Saad mängida järgmisi märke:

1. Booker DeWitt on peategelane mängus. Ta näeb välja 38 aastat null, valge mees. Iseenesest ei ole see seltskondlik iseloom. Ta esindab ühelt poolt tattoo - tähis «AD». Initsiaalid tema armastatud tütar. Ta peab maksma kõik hasartmängude võlad. Et seda teha, peab ta saatma Colombia, et leida salapärane tüdruk, kelle nimi oli Elizabeth.

2. Elizabeth - see tüdruk on kakskümmend. Ta on üleloomulike võimetega. Ta rööviti ja vangistatud torn "Lamb" Kolumbias. Elizabeth kaitseb spetsiaalne tiivuline masin Nightingale. See väga kiiresti tajub kõike enda ümber, sest pikka aega oma elus veetnud lukustatud. Elizabeth on väga erudeeritud naine. Tema unistus - see läheb Pariisi. In the end, saab teada, et ta on tütre Booker.

3. Zachary Hale Comstock antagonist mängu. Ta on asutaja ja isehakanud liider ilus Columbia. Tema hüüdnimi - prohvet. In the end, see tapab peategelane.

4. Nightingale - see on 30 - jalgsi liikuva õhu mehhaaniline linnulikud masin. See kaitseb Elizabeth. Ööbik saabub alles siis, kui ta kuuleb eriline meloodia flööt. Selle tulemusena Nightingale sureb, täpne aeg ja koht ei ole teada.

5. Daisy Fitzroy on tõmmu American mäng. Ta on liider mässuliste organisatsioon "Voice of the People." Mängu ajal ta vajab peategelane anda neile relvad, ja vastutasuks ta saada õhulaeva. Tema tapmine Elizabeth.

6. Cornelius Slate on krundi iseloomu. Varem oli ta koos peategelane. Nüüd elab ta tahtis võimu põhjustatud mäss. Nagu eostatud peategelane mängus on vaja teda üks asi. Lõpuks ta pidi otsustama: jäta Cornelius elus või tapetud.

7. Jeremiah Fink on üks rikas ja võimas rahvas Colombia. Ta oli asutaja "Finca manufaktuur." Daisy Fitzroy teda tulistas ajal mässu.

8. Robert ja Rosalind Lutece - need on kaks väga salapärane iseloomu. Nad korraldasid Linnaga DeWitt.

Mäng Bioshock Infinite on tohutu hulk erinevaid mõistatusi ja huvitavaid fakte:

- Võite leida täiendavaid tulusid;

- Peategelane teeb 122 korda rohkem kui Elizabeth

- Hidden kassettide.

Mängus Bioshock Infinite PC, õpid kuidas pead olema leidlikud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more