Järjehoidjad

BiteFight

Alternatiivsed nimed: BiteFight 1. Maakond

BiteFight Internetis - on tasuta rollimäng brauseri mäng seotud žanri PTG (Perioodi aeg Games), mis tähendab, et mängu saab kinni ja välja lülitada igal ajal, ja kõik iseloomuga tegevust hakatakse läbi teatud aja jooksul. Online mäng BiteFight, räägib igavene vastasseis vampiirid ja libahuntide.

BiteFight online mäng ei vaja klient paigaldus ja mängud kättesaadav peaaegu iga brauseriga.

Selleks, et alustada mängu registreeruda BiteFight: kodulehekülg nuppu "Registreeri" järgmisel lehel, vali ise üks võistlused (Vampires või Libahunti nad kokku palju ei erine, välja arvatud nii välimuse ja rassi ikoon toodetud toit). Next, sisesta registreerimise väljad Nick (nimi), parooli ja oma e-mail. Siis nõustute teenuse ja teabe kaitse, ning et BiteFight registreerimine on lõppenud, võite mängima hakata.

Läinud mäng, vajuta "Browse", saate muuta oma profiili (vali sugu ja kohandada välimus), vaadata statistikat, võidelda parandusi omandada talent.

Iga märk on teatud võimed: Tugevus, riigikaitse, Agility, Endurance, karisma, kogemused ja elujõudu. Lisaks võimeid on kaheksa aspekte, mis kirjeldavad, milline on iseloom: Mees, Teadmised, Order, Nature, Beast, hävitamine, kaos ja lagunemine.

BiteFight online mäng on niinimetatud valdkonnas - kristall pallid, mida saab ajutiselt parandada. Effect tegutseb iga seade, aga kui sa muuta relvi jooksul hagi kera efekt hakkab toimima uus relv. Tänu mõned valdkonnad pääsete talent.

Mängi mängu online saab bitefight ostes premium konto (staatus Lord of Shadows). Tänu sellele staatus:

1) ei toimu kolmanda osapoole reklaami meedias

2) aktiveerimiseks, saad päevatasu kuld

3) kaks korda regenereerimise hagi punktid

4) 50% rohkem tegevust juhib

5) Advanced Search vastaste

6) Statistika jaht

7) Täiendavad Jook 100% tervist tagasi

8) Isiku pilte tähemärki (muuta oma sugu, värvus nahale ja silma, nagu ka paljud teised. jne )

9) 5 lisakaustu oma süsteemi sõnumid.

Play BiteFight erinevaid asju saab osta-mängu raha: kuld (baasvaluuta) ja ignitsit / kristallid (täiendav raha selle eest, muide, saab osta staatus Lord of Shadows, 14 days/15 ignitsita). Ignitsity saab osta "päris".

Kui sul on soov muuta rassi seda saab teha abiga Stone reinkarnatsioon (automaatselt jätke oma klanni, ja kui sa oled looja klann, ta kaob). Osta see kivi võib ignitsitov 50.

Kõik tegevused, sealhulgas võitluses juhtuda mängu kasutades mängu konkreetse teksti kastidesse. Mängijad ei mõjuta sündmuste kulgu mängu, kõik tulemused arvutatakse automaatselt ja kuvatakse ekraanil.

For toidu tootmise ja kuld (seda saab kasutada pumbata oskusi ja parandada oma koopas), siis on vaja minna jahi

Manhunt - siin pead ringi joosta otsin inimesi, et saada soovitud kogemusi, kuld ja kaevandamine;

Jahil vastasrassist - siin pead rünnata mängijaid vastas rassi, kus võitja saada kulla ja kogemuste kaotuse - ainult kaotada kulda.

Mängi mängu online BiteFight, teenides mängu raha vajalikke asju ja oskused võivad olla sellistes kohtades

Kalmistu - võite saata oma iseloomu töötada aeg 1-8 tundi kuld ja kogemusi

Cave - siin saate võitlema deemonite, 10 kuni 30 minutit (koos premium konto - 5 kuni 15 minutit), mis on ajast maha arvata jahi

Market - siin saad panna oma asju müügil ja neid osta teiste mängijate (see on ainus viis kanda asju mängus). Müügiks pakkumiseks taha maksta veidi kulda

Tavern - siin saate quest, üks 4 taset (lihtne, keskmine, raske ja ekspert).

BiteFight Game 1. Maakonnas on palju huvitavaid funktsioone. Näiteks saab mängida BiteFight suheldes teiste mängijate foorumit kasutades, aga kui soovite laiendada oma võimete, võite liituda klanniga või luua oma.

Üldiselt mäng on väärt tähelepanu ja BiteFight registreerimine avab uksed oma maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more