Järjehoidjad

Battle Heroes

Alternatiivsed nimed: Battle Heroes

Battle Heroes - tasuta online brauseri mängu. Heroes Battle mäng väljatöötatud Snail Game, ja investeerida see kõik jõud ja hing iga osapool. Siin rakendada ennast kangelasena, olles esindaja igast rassist. Pole ime, et mäng on selline nimi. Üldiselt sa peaksid tundma kõik ise.

Enne tegeliku gameplay, soovitame otsida internetist Battle Heroes video ja vaadata seda, ja lugenud teise läbivaatamise käigus. Siis saate liikuda kohapeal ja tasuta lae Battle Heroes.

See, kui kiiresti sa edastab maailmas fiction. Mängu Battle Heroes saad mängida nimel iseloomu rassi, et olete valinud. Ja siin nad esindatud ainult neli

• Inimesed

• Elves

• Barbara

• necromancers.

Inimesed - on keskmine parameetrid, kuid neil on võimas armee. Usutakse, et inimesed on parim ja kasulikke oskusi. Elaziya oma kuningriiki.

Elves - on kujunenud oskused ja rünnaku kiirust. olles teatud relvi saab treenida oma kasutada. Kujuta endast Welling.

Barbara - esindajad füüsiliselt tugevam rassi. Heroes on kõrgeim elujõulisust ja rünnak. Varem inimesed olid liitlased. Nüüd eraldi riik.

Necromancers - esindajad Undead, suurim mustkunstnikud. Esindajad odav ja on suured varud tervisele ja on suurepärased teadmised rünnak. Iga päev on vaja värske liha - rünnak inimestele.

Pärast valides märk, ükskõik mis rassi ta kuulub, siis ümberkorraldamine Valitud lukk. Tulevikus see on sinu maja, lossi ja kõige olulisem koht mängus. Sa pead kaitsma lossi kõigi vahenditega. Kuni sa võidad teisi kindlused ja hellitada neid ja veel ärkvel. Aga seal on ka kõige olulisem hoone - Capitol - tõstmisel oma tasandil saab parandada muid hooneid.

Ka algusest Jätate test rännakuid algajatele, kes juba näidata tähenduses mängu. Ja kirjutades on palju kogemusi, leiad lahenduse mõnele probleemile ülesandeid, kindlasti algust gameplay.

Kogu mäng, te koguda oluline nelja liiki ressursse: puit, maagi, väävlit ja kristalle. Mängu ajal leiad mõned kohad kaardil suurte hoiuste ressursse. Ja nad pidevalt olema.

Lahingud toimuvad järk-järgult, samm-sammult. Samuti on automaatne režiim võitleb. See kestab umbes 3 minutit - 4. Kuid selle aja jooksul saate teha oma äri või lihtsalt puhata.

Play mängu Battle Heroes päris lõbus, eriti kui sa ei unusta kutsuda oma sõbrad. Ja teha mängu isegi heledam ja põnevamaks.

Graafika mängus, kuigi mitte kõige kõrgema kvaliteediga, kuid tekitab ainult positiivseid emotsioone, soov mitte mängida. Kõlab hästi peale täieliku ülevaate gameplay

Game Battle Heroes Online annab teile võimaluse tunda end kangelasena, tunnevad võimu, mis te olete võimeline. Nii et kiirusta süüvima maailma mängu Battle Heroes.

Palju sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more