Järjehoidjad

Oligarh

Alternatiivsed nimed: Biz suurärimees

mängu Oligarchi (Biz Tycoon) virtuaalsetele ärimeestele.

kapitali maailm, rahateenijad, kogenud majandusteadlased, kogenud ärimehed on muutunud kõigile kättesaadavaks. Mäng Oligarch on brauseripõhine majandusstrateegia, mis on esitatud maailma peamistes keeltes, et mängijad saaksid vabalt suhelda, rajades oma impeeriumi.

mänguga on kaasas stiilsed noored inimesed - nad on pädevad sekretärid, oma ala noored spetsialistid ja need, kes on valmis saama teie ettevõtte osaliseks. Mängid Oligarchi, teed:

  • Oma ettevõtte ehitamine ja arendamine Töötajate värbamine ja väljaõpe
  • Otsingupartnerite otsimine
  • Konkurents maailmaturul

otsib kohta äriturul.

Alates hetkest, kui alustate mängu Oligarch, on teil juba stardikapital. See on tegelikult suurepärane, sest ilma selleta peaksite oma esimese ehitusploki ostmiseks kulutama kaua aega, et proovida teenida korralik summa. Kuid kuni selle hetkeni peate mitmesuguste kaupade ostmise ja müümise turul higistama, et suurendada oma ettevõtte tootlikkust edukate tehingute tegemisel.

mängijat saavad valida 9 suuna vahel, milles neil on huvitavam areneda. Kuigi juba on öeldud, et teil on stardikapital, on teie positsioon ebakindel ja habras. Ettevõte ei teeni nii palju kasumit, kui oleks kohe võtnud eesmärgiks millegi tõsise ostmise. Ettevõtte tõstmiseks keskmisele tasemele ja seejärel veelgi kõrgemale on vaja tervet rida edukaid tegevusi.

Kasutage finantsturu olemasolevaid mehhanisme, ostke ja müüge, sõlmige lepinguid, paluge parimaid spetsialiste, koolitage oma, jälgige aktsiahinna muutusi, tootke odavamalt ja müüge rohkem. Kauplemismehhanism on üsna keeruline, kuid kui saate sellega kohaneda, töötada välja oma efektiivse plaani ja võita konkurentsi, muutute juhiks.

Iga väike asi on oluline.

Isegi suurim äri on habras asi, mis vajab pidevat tähelepanu. Pidevalt peate mõtlema kümnetele sündmuse arendamise võimalikele stsenaariumidele, tuhandele ettenägematule õnnetusele, leidma miljonitest õiged, otsima väljapääsud kriisist ja rasketest olukordadest ning tegema korraga lugematu arv erinevaid asju.

teie alluvat vajavad juhtimist, kuid kui suudate tõsta kompetentseid juhte, kes suudavad teha vastutustundlikke otsuseid, vabastab see teid oluliselt ja aitab teil eesmärgile lähemale jõuda. Saate muuta töötajate palgatasemeid sõltuvalt nende edust.

Oligarhi simulaatoris saab registreerimine rahalise küpsuse alguseks ja kui õpib kõvasti, saad õppida kasulikke õppetunde. Mäng keskendub rahaliste vahendite kogumisele, kuid on meeldivalt lahjendatud linnastruktuuride ehitamisega, mida on 18, näiteks haiglad, parklad, veepark, võidusõidurada, golfirada.

Iga hoone suurendab teie kasumlikku maad, meelitab uusi kliente ja toob rohkem kasu. IPlayer Oligarchi suurim kasum tuleb aga kauplustest ja neile tuleks pöörata erilist tähelepanu. Valige ettevõtetele sobiv asukoht ja ärge unustage meediat, mis teie jaoks reklaamib.

taseme läbimisel saate uusi privileege. Pärast viiendat autasustatakse teid uute ülesannete, kasulike boonuste ja võimalusega oma gildi korraldada. Pärast kaheksandat saate tegeleda investeeringutega, arendades kaupade tarnimise marsruute 36 erinevas suunas. Kui olete valmis muutuma ärihaiduks, tere tulemast Tycooni mängu, mis võitis palju mängijaid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more