Järjehoidjad

Must kuul

Alternatiivsed nimed: Must bullet, must bullet

Black Bullet mängu sõdurilt marssal.

. Black Bullet'i mäng meeldib kõigile relvade, taktikaliste lahingute ja ellujäämise armastajatele. Multiplayer shooter jookseb otse brauseris ja ei vaja kliendiprogrammi allalaadimist, vaatamata sellele on see väga ilus, selgelt jälgitav graafika ja suurepärased eriefektid.

Game sündmuste mängijad näevad esimeselt inimeselt, see annab reaalsuse sellele, mis toimub arvutimonitoril, ja imeline hääl, mis toimib kõigi toimingute ja kaadritega, toob virtuaalsesse maailma. Sellisena ei ole selles mängus olev krunt, siin on kõik vaid konflikti pool ja sa saad kohe ristimisega võidelda. Black Bulletis on viis mängurežiimi, mäng algab vähe treeningutest, kus kogenematud kasutajad saavad tutvuda märkide haldamise ja põhimenüü funktsioonidega, mängijale antakse täiendavaid toiminguid:

  • Liituge liiduga ja töötage välja meeskonnavõitlused eri fraktsioonide vahelistes lahingutes,
  • Rünnakus osalemiseks üritab vaenlase jõududest vabastada strateegilisi objekte,
  • Sõitke lahinguväljal iseseisvalt vabas režiimis ja võitle vaenlase hävitamisega võitluses,
  • Võistlusrežiim hõlmab midagi verist sporti, mis on kättesaadav igal tasandil.
  • Iga päev avaneb redelirežiim, kus mängijad saavad siseneda reitingu võitlusse.

Play Black Bullet mäng on tõeline test põnevust taotlevatele inimestele, nende kangelane alustab oma lihtsat sõdurit madalaima jõudlusega ja varustusega ning ta saab lõpetada täielikult sõjaväelaste auastmega, kes tegelevad ühe sajandi tasemega.

Mängu mängud Black Bullet.

The mäng on väga populaarne, vaatamata sellele, et see avaldati mitte nii kaua aega tagasi. Rohkem kui 100 tuhat kasutajat on juba valinud vapper sõdalase tee, mis muudab mängimise palju huvitavamaks, sest saate ühendada ja võidelda reaalsete inimestega, mitte autorite kirjutatud botidega. Black Bullet'i registreerimiseks on vajalik protseduur, kuid see ei kesta rohkem kui minut. See protsess on vajalik, et kõik saavutused ja löögid salvestatakse mängijale iga sissekande puhul.

Lisaks erinevatele transpordiliikidele on mängus palju lahingukohti, neist rohkem kui kolmkümmend. Iga kaart vajab mängijat või erinevat taktikat pakkuvat meeskonda, kus kusagil parem on vaenlase rünnata ja meelitada teda surmava lõksu juurde. Teisel kaardil on kõige õigem strateegia varjata snaiperpüssi eest silmadelt ja kõigepealt hävitada enamik vaenlasi salajast peidus, et siseneda avatud lahingusse, muutes vaikset relva kiireks tuliseks masinaga. Asukohad on üksteisest väga erinevad, seal on avatud ala, mahajäetud laod ja kitsad vahekäikud, kus grupp ei sobi.

Sa võid teenida mängu raha ja kogemusi mitmel viisil, Black Bulletis saate mängida enda või sõprade ettevõttes lihtsalt kaardi, režiimi ja lahingu valimise teel, või saate täita arendajatelt ülesandeid nii ajastatud kui ka ajaliselt. piiratud, sest nende mängijad saavad väärtuslikke auhindu, mängude tööriistu, esmaklassilisi seadmeid ja võimsaid relvi.

Muide, iPlayer Black Bulletis on relvade valik väga mitmekesine, erinevate markide püstolid, snaiper- ja rünnakugarjad, erineva surmava jõuga rünnakupüssid ja kassettide arv hoidikus, granaadid. Kõigi tulirelvade puhul on vaja kassette, noad ei vaja täppe ja ei tekita müra, mistõttu ei tohiks neid arsenalis tähelepanuta jätta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more