Järjehoidjad

Blacklight Kättemaksmine

Alternatiivsed nimed: Blacklight Kättemaksmine

Game Blacklight Kättemaksmine on massiliselt multiplayer online mäng töötada arvutiga. Selles mängus pead sa mängima esimese isiku.

In English minna teisele teie valitud keeles, esitada online mäng Blacklight Kättemaksmine registreerimist. Registreerimiseks peate täpsustama:

1) oma kasutajanimi ja e-posti aadress.

2) salasõna ja kood, mis on näidatud joonisel.

Mängi mängu Blacklight Kättemaksmine Sul kohtumine järgmisi märke:

1. Grendel iseloomustab tohutu arsenal relvi , sealhulgas kolm surmade ja üks [ _19_] punkti hävitav seadmed. Samuti on heavy armor . Nautige kõik võimed saab ainult Grendel kolmekümnendal tasandil.

2. M. Sätestatakse hea kaitse täpse relvad lähedal ja kaugel valik. One kõige unikaalne omadus MARS on tema väga suur armor mis annab 25% kahju vähendamiseks. Mars ka keskmiselt ja vastupidavust sõidukiirusest , kuid suure võimsusega teevad.

3. Viper on ikka kiireim ja dünaamilisuselt kangelane. Neil on erinevaid relvi lähivõitluses. Viper on esimene kangelane mis ilmub koos lähivõitlus relvad kui standard.

4. Hertsoginna on spetsialiseerunud snaiper kõik võidelda olukordadega. See on varustatud vintpüss ja revolver süütaja, mis võivad kanda vaenlase sekundit. Hertsoginna ohverdas oma vasaku käe jaoks robotkäsi.

5. Deacon - koos kasutaja tembeldades manipuleerija ta hakkama täpsus isegi ohtlik töökohal. See on täiesti ainulaadne välimus kui ükski teised agent mängu.

6. C. Karalis - koodnimega "Lilith" - kogenud piloot. Selle eesmärk on lahing, ja tal on kolm granaati toetust. Lilith on väga raske löök ja pärast seda on raske jääda.

7. Umbes Corner. Ta on alati valvel ja saab sõita iga vaenlase lõksu.

8. B. Hinds - seda arst. Suure kiirusega liikuvate ja võib suurendada tervist, kuid puudub teevad. Kasutab isikute raviks ja püss.

9. J. Haussen - see snaiper, kes on hea vastupidavus.

10. A. Hernandez - on suur tervise ja armor by kiirust. Kasutab tervendav pihusti ja võidelda - shotgun .

11. M. Akimoto - Pilot kannab ülikonda ja esmaklassiline spetsialist.

Aastal online mängu Blacklight Kättemaksmine siis muuta välimust oma iseloomu. Kõik see toimub ainult teie soovil.

Siin Blacklight Kättemaksmine online, näed ägedad lahingud, kuid uskumatult suur graafika, sest see tundub üsna reaalne.

Mäng on eriline funktsioon, mis võimaldab teil näha vaenlast läbi seinte.

Mängi mängu Blacklight Kättemaksmine tasuta saada möödunud missioon maksimaalne nauding.

Õnn mängus Blacklight Kättemaksmine!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more