Järjehoidjad

BlackShot

Alternatiivsed nimed: BlackShot

BlackShot mängu julm reeglid, mis on kirjutatud stiilis shooter. In BlackShot Internetis palgasõdur tähemärki midagi teha, et saavutada oma eesmärk.

BlackShot Online mäng viib teid ajas tagasi, mil maailm saab olema kaosest, et kõik riigid võitlevad ressursse.

, Mida viivad läbi erinevaid missioone, parandada oskusi oma kangelane. Sinu ülesanne on teha oma nimi mängus. In BlackShot saate mängida tasuta, ainus asi, mis teil on võimalik kulutada raha relvi ja muud varustust.

Mängimiseks BlackShot vajate järgmist süsteemi seadeid arvuti või sülearvuti

Protsessor: Intel Pentium, 2 GHz

Video: 256 MB

Mälu: 512 MB

Internet: kiire ühendus.

Register BlackShot läbi ametlikul kodulehel mängu. Selleks on vaja:

1) minna ametlikul kodulehel mängu.

2) Vajuta link «Laulge nüüd».

3) Sisestage kasutajanimi - unikaalne nimi, mis teid mängima.

4) Invent ja kirjutada parool.

5) Korda salasõna.

6) Saada e-mail.

7) Valige rippmenüüst oma riik.

8) Dial kood, mis kuvatakse ekraanil.

9) Valige rippmenüüst salajane küsimus.

10) Kirjutage vastus küsimuse ette.

11) Kui sa tahad saada teateid oma e-posti muutused mäng, pane linnuke vastavasse lahtrisse.

12) Loe litsentsileping mängu ja ka panna linnuke vastavasse lahtrisse. See kinnitate, et olete nõus kõik mängureeglid.

13) Siis klõpsa « Sing kuni nüüd ».

Siis on juurdepääs download games BlackShot võrgus.

BlackShot Online mäng koosneb järgmistest palgasõdurid

1) Travis Benner. On raske ette kujutada nagu väike Travis keeldus lahinguväljal sõja ajal poolt alguses detsember 2033. See võeti vastu, kasvatatud ja koolitatud of palgasõdurid oma underground komandopunkte . Travis osutunud ohtlikuks eliit. Praegu viib squad lahingus.

2) Vanessa Green. Kuna tema vanemad tapeti tasuta nukes ajal [ _25_] detsember 2033 Vanessa ammu õppinud kontroll relvastusele ja nüüd on üks [_25_ ] juhtiv palgasõdurid lahinguväljal .

3) Adam Garcia. Kauaaegne veteran midagi Adam ei näinud ega kuulnud . Ütles isegi , kui ta armee tappis sõdurid inimese kloonid võitlus Viimase kümne aasta jooksul mistõttu on üks kõige austada palgasõdurid selles valdkonnas. Merciless ja kartmatu on kogenud võitleja on force majeure .

4) Kathy Finn. Ta oli abikaasa endise palgasõdur paljusus koormusi kogenud lahinguväljal. Aga kui abikaasa tapeti kaitstes seda tuumaenergia hävitamist see naine otsustas võtta oma tulist viha, ja minna lahinguväljal. Ülejäänud elu ajalugu vaikib.

World War on alati olnud raske, inimesed on kaotanud oma lähedased, läks rindele. Nüüd on teil võimalus tunda tilluke neil päevil, kui peamine asi oli, et ellu jääda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more