Järjehoidjad

Tera ja nõidus

Alternatiivsed nimed:

Blade and Sorcery on mäng, mida saate mängida, kui teil on virtuaalreaalsuse kiiver ja kui olete üle 16-aastane. Mängu graafika on suurepärane, kuigi seda on raske tavapärases mõttes hinnata, kuna see on mahukas ja võimalus on mängida ainult vastava varustuse olemasolul. Muusikaline seade täiendab suurepäraselt iga asukoha atmosfääri.

Enne mängu Blade and Sorcery mängimist looge avatar, valige oma sugu ja välimus.

Sinu ülesandeks selles mängus on hävitada vaenlased virtuaalses maailmas, kasutades tervet arsenali erinevaid relvi.

 • Mõõgad
 • pistodad
 • teljed
 • Klubid
 • Klubid
 • Haamrid
 • vibud
 • Berdyshi
 • Odad
 • töötajaid
 • Kilbid

erinevat tüüpi eksootilisi relvi palgamõrvari stiilis teradest valgusmõõkadeni.

Mitmesugust maagiat.

See pole kõige üksikasjalikum loend kõigist mängus saadaolevatest arsenalitest. Lisaks võite võidelda paljaste kätega või isegi kasutada seda vastaste nuiina.

Raskusastmeid saab valida, kõige keerulisemas režiimis on palju vaenlasi ja nad ründavad igast küljest.

Võite öelda, et see on arenenud areen, kus olete gladiaator ja võitlete vastaste masside vastu. Lahingute käigus koguneb väsimus, sest kõik liigutused tuleb ise teha, mitte ainult nuppe vajutada. Simuleerimiseks võite kasutada isegi improviseeritud esemeid, kuid olge ettevaatlik, et mitte kahjustada mööblit ja ümbritsevaid inimesi.

Magicit saab kasutada vaenlaste löömiseks või relvi saab laadida maagiaga, et tekitada täiendavat kahju. Võimalik on kasutada mitut tüüpi maagiat korraga, näiteks visata parema käega tulekerasid, vasakuga lüüa vaenlasi elektriga.

Mäng ei sobi lastele ega tundlikele inimestele, kuna sisaldab üsna vägivaldseid stseene jäsemete amputeerimise ja pea maharaiumisega.

Enne lahingut valite asukoha, mida mängus on üsna palju, ja käivitate laine seerianumbri järgi. Iga järgmise lainega suureneb raskusaste. Lahingu ajal saate elupunkte täiendada, juues kolbast spetsiaalset jooki. Valige relv või võtke see vahetult enne lahingut stendile. Võimalik on kasutada vaenlastelt võetud relvi. Võimalusi on palju, isegi selles mängus tabatud nool aitab teil ründajaid hävitada.

Vaenlasi ilmub sõna otseses mõttes igast küljest. Vahel on näha nende lähenemist ja vahel keerad selja teisele poole ja saad juba jalaga selga. Vibulaskjad kujutavad endast suurt ohtu, kui neid on korraga mitu, sel juhul aitavad kilbid hästi kaitsta.

Igasugust relva, isegi kahe käega relvi, saab hoida ühe käega, kuid sel juhul on virtuaalmaailmas teie rünnakud väga aeglased ja vaenlased saavad neid kergesti vältida või pareerida.

Kui teil pole õnne ja kukkusite võitluse ajal relva maha või viskasite selle, ärge heitke meelt. Saate selle mõttejõuga hõlpsalt oma kätte tagasi tuua. Ka vaenlaste kehadel on samamoodi mürskudena tõstmise ja visamise võimalus.

Laadige Blade and Sorcery tasuta alla arvutis, kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami turul või arendajate ametlikul veebisaidil.

Kui soovite vabaneda igavast rutiinist, tükeldades vaenlased tükkideks, see mäng on see, mida vajate! Kuid ostke virtuaalreaalsuse kiiver ette, muidu ei tööta midagi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more