Järjehoidjad

Tera jahimees

Alternatiivsed nimed: Tera jahimees

Blade Hunter Game: sündmused fantaasiast.

Brauseri mäng Blade Hunter on RPG võitlus mäng ja on mõeldud mängijatele, kes on armunud fantaasiasse, kus võid oodata draakonid, võlurid, kivikivid.

žanri fännid on juba hakanud mängima Blade Hunterit, uurides vapustavate maade laiuseid, olenemata nende asukohast. Selle tundmatu riigi ajalugu on lõpuni muutuv ja ebaselge. On teada, et heade ja kurjade jõudude sõda ei vähene. Kui jumalad esitasid valguse ja pimeduse mõõgad, kellel oli võitmatu jõud, aga maailma küljed olid jagatud seitsmeks osaks. Nad kardavad endiselt pimeduse toetajaid, kuid mitte enam.

Light suutis varastada Dark Blade ja peitis kõrgel mäel. Juba mõnda aega andis see vastasseisu heade koefitsientide, kuid vaenlane leidis tee oma relva tagastamiseks ja nüüd ähvardab maailm jälle uppumisega igavesse kaosesse ja pimedusse.

Kas valguse toetajad suudavad võidelda eelseisva lahinguga või on nad määratud surema ebavõrdses lahingus? Teie tegevusest sõltub sellest, mis on loo jätkumine. Julge mängida mängu Blade Hunter, mis peegeldab arvukate vaenlase jõudude rünnakuid.

Kujutab peamisi mängu hetki.

Kuna enamik 2D võitlusest on see toode särav, lummav, koos dünaamiliselt areneva joonte ja värviliste eriefektidega. Graafika on korralik ja saate isegi näha üksikute piltide üksikasju. Mis puutub liikumistesse, siis need toimuvad saidi kahes suunas: vasakule / paremale.

Iga mängija ootab Blade Hunteri registreerimist, mille järel ta valib ja kontrollib oma iseloomu. Võitluses osalemine peab pidevalt, et tagada karjääri kasv. Võitlused ei toimu automaatselt, vaid otsese osalemisega, nii et õppige kiiresti klahvide kaudu otsima, et teha comboid parimate tulemuste saamiseks õigeaegselt.

Iga võitlus, see on midagi hämmastavat - tõeline show. Spinningusse sattudes saate kergesti surra või lõigata mängupunkte, sõltuvalt kangelase andest ja agilityst, sest algaja saab meistrit võita.

Kvestovi palju ja kõik pakuvad oraakli salvestamiseks; hävitada draakonid karjade ja teiste koletistega; kaitsta metsasid, koobasid ja saari. Kui ülesanne on lõpule viidud, näitab tähtede jaotus teie edusamme kolmes asendis:

  • Combo
  • Battle Style
  • Passing time

Nüüd püüda langevat rinda, tõmmates langenud kulla ja boonuseid. Rohkem lõpetatud ülesandeid toovad kogemused ja ta aitab suurendada talentide taset ja saada täiendavaid.

Kõik kangelased vastavalt tema võimele.

Nüüd saavad iPlayeri liikmed Blade Hunter valida nelja tähemärgi vahel, kuid viimasel ajal oli ainult kolm:

  • Rogue - üsna libe tüüp ja tema mõtted on raske tungida. Ta on salakaval vastane ja nutikas pettur, kuid kui ta andis sõna missiooni lõpuleviimiseks, teeb ta seda kindlasti.
  • Rüütel on relvade usaldusväärne partner. Tema kogemused ja vastutus tagavad võidu isegi eriti võimsate vaenlaste keskkonnas.
  • Valkyrie - lööb illusiooni õigekirja ja pilvab vaenlase mõtteid, sundides teda uskuma olematusse. Ta on ohtlik ja võluv, ja mitte igaüks ei saa temaga lahinguväljal konkureerida.
  • Mechanik - uus kolmsuse ettevõttele ja seetõttu isemajandav ja enesekindel. Tema võim on hämmastav, sest ta on relvastatud suure vasaraga, mis põhjustab vaenlase laagris korvamatut kahju.

Kasuta lahingute ja sõja võitmiseks Blade Hunteri taskukohast mängukogemust. Liitu gildidega, jahtige ülemusi, abistage üksteist ressursside ja kogemustega, osalege PVP-lahingutes.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more