Järjehoidjad

Black Faith: hüljatud

Alternatiivsed nimed:

Bleak Faith Forsaken on hea RPG, mida saate mängida arvutis. Mängul on ilus sünge stiiliga graafika. Häälnäitlemine on tehtud professionaalsel tasemel, muusikaline saade on valitud nii, et see sobiks mängu üldise atmosfääriga.

Mängus saate võimaluse saada üheks postapokalüptilise maailma elanikuks.

Peategelasel on palju raskusi:

  • Avastage tohutuid avarusi
  • Jõgede ja kivide kujul esinevate takistuste ületamine
  • Võitlus paljude vaenlaste vastu
  • Arendage oma tegelase oskusi

See on vaid väike nimekiri asjadest, mida kavatsete teha. Bleak Faith Forsakeni mängimine on huvitav kõigile RPG-žanri fännidele.

Enne mängu alustamist loo tegelane ja valige sobiv klass. Võtke seda tõsiselt, sest kõike ei saa mängu käigus muuta ja kui selgub, et tegite valikul vea, peate otsast alustama.

Juhtivad juhtnupud ei ole liiga keerulised, kuid parem on õpetust mitte vahele jätta, eriti kui mängite selle žanri mänge harva. Kui olete õppinud tegelasega suhtlema, võite alustada lõiku.

Tohutu avatud maailma, kus on palju peidetud asukohti, uurimine võtab kaua aega. Reisides saate imetleda kauneid maastikke, kuid ärge unustage teid varitsevaid ohte.

Lahingusüsteem on keeruline ja võimaldab kombineerida erinevat tüüpi rünnakuid ja lööke. See, millises stiilis tegelane võitleb, on teie enda otsustada. Kogemuste omandamisel on võimalik valida valitud stiilile sobivad oskused ja neid täiendada.

Iga lahingutes saadud tase muudab peategelase pisut tugevamaks.

Saadaolevate relvade arsenal on muljetavaldav.

Kasutus:

  1. Mõõgad
  2. Odad
  3. teljed
  4. pistodad

Või tapa vaenlasi kaugelt visatud relvadega. Valiku tegemine ei ole lihtne, igal relvatüübil on oma puudused ja eelised.

Mängus on suur hulk erinevaid vastaseid ja kõik nad on väga ohtlikud. Suurim oht on ülemused. Need on väga tugevad võitlejad, keda on palju raskem võita. Selliseid võitlusi ei ole alati võimalik esimest korda läbida ja seetõttu ärge unustage mängu sagedamini salvestada. Nende vastaste alistamiseks saadud kogemused ja karikad on palju suuremad ja väärtuslikumad. Otsene taktika pole kõige õigem. Proovige lahinguväljal kavalust kasutada ja siis saate alistada iga vastase. Kui teie tegelase tase on palju kõrgem, saate vaenlasi lihtsalt maha võtta. Kui teil ei õnnestu esimesel korral võita, on järgmine kord parem proovida teistsugust võitlusstiili ja mõelda eelnevalt läbi lahingustrateegia.

Muusika on hästi valitud, see tõstab moraali ja muudab lahingud dünaamilisemaks.

Lõbutsege mängus. Avastage hääbuva tsivilisatsiooni jäänuseid ja osalege uue ajastu sünnis.

Bleak Faith Forsaken tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et aidata fantaasiamaailmal ja selle elanikel rasked ajad üle elada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more