Järjehoidjad

Korralik talu

Alternatiivsed nimed: Blocks Farm, Minecrafti farm
Lahjakas talumäng Farmer Tycoon 8-bitine stiil

Mängi mängu Blocky Farm (Minecrafti farm) meeldib neile romantikutele, kes armastavad värsket õhku ja põllumajandust. Mis võiks olla ilusam kui maitsvate ja keskkonnasõbralike köögiviljade, puuviljade ja marjade kasvatamine omal maal. Laudast tuleb lehmade silitamine ja kuke nutt, nad ootavad, millal omanik tuleb, et neid toita ja kingitusi koguda.

Selles mängus saate üles ehitada mitte ainult väikese talu, vaid ka tõelise küla, mis toob head sissetulekut, sõlmida lepinguid, minna vajalike toodete saamiseks linnaosa keskusesse ja liituda põllumeeste liiduga. Mängijatel on palju võimalusi realiseerida end eduka ettevõtjana, alustades väikesest väljast, laiendades oma osalust ja ehitades:

  • Mitmed talud;
  • tegelge saagikoristuse ja metsandusega; Ehitage tootmine põldudelt toodete töötlemiseks;
  • Avake kauplustekett ja palju muud.

mäng Blocky Farm (Minecrafti farm) on huvitav majandusstrateegia, milles kasutajad saavad proovida end ärimehe rollis. Ressursside õige jaotus ja leibkonna ökonoomne juhtimine muudavad mängija rikkaks ärimeheks, kellel on temasuguses ühiskonnas suur mõju, kuid vähem edukatest mängijatest. Mängus on palju võimalusi - kasvatada oma saidil toormaterjale, töödelda seda taimedes, minna linna ja müüa turul valmistooteid, määrates ise hinna.

Mängu alustamiseks on vajalik Blocky Farmi registreerimine. Selle läbimine ei võta palju aega, peate vormi täitma ainult kolm rida. Esitage nimi, mille all teised kasutajad mängijat näevad. Võib-olla saab see kogu virtuaalses maailmas laialt tuntuks. Sisestage e-posti aadress ja looge parool, mille all süsteem mäletab teie kangelast. Pärast sisselogimist pääsevad mängijad oma külla mis tahes arvutist, kõik saavutused ja õnnestumised salvestatakse.

Mängu funktsioonid Blocky Farm

Esimest korda, kui nad on jõudnud põllumajandusmaa avatud aladele, kohtub algajat abilisega, kellest saab üsna mõistlik siga. See märk räägib mängijale peamistest funktsioonidest ja mängu menüüst. Ta teeb ettepaneku osta esimene väli ja aitab teil leida bussipeatuse, mis suundub lähimasse linna. Seal tutvustab sama metssiga mängijat seemnemüüjale ja selgitab, kuidas oste teha. Väike koolitus lõpeb kiiresti ja mängija jääb ise bossiks.

iPlayer Blocky Farmis (Minecrafti farm) tasemete kaudu liikudes avab mängija uusi võimalusi, näiteks teisel tasandil saate juba maja ehitada, seejärel veisekasvatusega tegeleda ja lõpuks hakata tootma rajatisi. Esimene neist on saadaval majoneesi tootmine, hiljem valmistab ettevõtja igasuguseid tooteid karusloomade piimast, lihast ja villast. Metsaraie avamisega saate tootevalikut veelgi laiendada ja korraldada ehitusmaterjalide, konteinerite või suveniiride tootmist. Autorid veendusid, et mängijate ülesandeid oleks küllaga. Ülesannete täitmiseks saavad kasutajad kogemustähti, see aitab liikuda järgmisele tasemele ja saada rahalisi preemiaid. Spetsiaalsete ülesannete täitmine võimaldab teil saada haruldasi loomi ja ainulaadseid dekoratiivesemeid.

Blocky Farmi mängu on huvitavam mängida koos sõpradega, võite nendega gildides ühineda, kaubanduslepinguid sõlmida või abi küsida, kui on kätte jõudnud keerulised ajad. Menüüs on postkastiga nupp, mille abil saavad mängijad üksteisele sõnumeid saata ja arendajatelt uudiseid saada.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more