Järjehoidjad

Vereliin: Lithase kangelased

Alternatiivsed nimed:

Bloodline: Heroes of Lithas on RPG-mäng mobiiliplatvormidele. Graafika on suurepärane, mängus näeb kõik ilus välja, lahinguaegsed efektid on väga värvikad. Muusika ja ka tegelaste häälnäitlemine aitavad luua atmosfääri. Kindlasti naudite Bloodline: Heroes of Lithase mängimist, siin peate sõdalaste üksuse eesotsas avastama tohutut fantaasiamaailma.

Minge Lythase maailma ja proovige saada võimalusel kõrgeks eestkostjaks. Pärast seda peate fantaasiamaailmas korra taastamiseks palju reisima.

Suures mänguruumis elab palju erinevaid rasse.

Siin on mõned neist:

  • Lycans
  • Deemonid
  • Pooljumalad
  • Päkapikud
  • orkid

ja palju muud.

Juhi silmapaistvate omaduste tõttu saate erinevatest olenditest koosnevat meeskonda juhtida ainult teie.

Koguge meeskond, mis koosneb erinevate rasside tugevatest esindajatest. Proovige teha sellest meeskond, mis koosneb erineva stiiliga võitlejatest. Vaenlaste üle võitmiseks peavad teil olema nii kaugvõitlusele spetsialiseerunud võitlejad kui ka võimsad sõdalased, kes ei karda lähivõitlust. Ei saa ka ilma tugiüksuste ja magideta.

Kõik võitlejad on jagatud auastme järgi, mida rohkem tähti, seda väärtuslikum on sõdalane teie ees. Kilde kogudes saate parandada iga oma partei liikme auastet.

Saage teada, kuidas elavad litimaailma erinevate kultuuride esindajad, kuidas te neid kohtlete, määrab tulevikus palju.

Püüdke uurida võimalikult paljusid piirkondi. Ainult nii saate leida oma meeskonnale sobivad võitlejad ja hankida kõige väärtuslikumad esemed ja relvad. Igal teie meeskonna sõdalasel on oma iseloomuomadused ja ainulaadsed võimed, mida saate muuta ja tugevdada.

Suhelge oma reiside ajal erinevate tegelastega. Sul avaneb isegi võimalus romantiliseks suhteks.

Hävita kaose ilmingud maailmas, ära lase erinevate klannide vahelisel tülil seda maagilist maailma hävitada.

Kõiki teie saavutusi esitletakse teie klanni peasaalis karikatena.

Võitlussüsteem on lihtne. Lahingud toimuvad automaatselt. Peate vaid valima, millal ja milliseid erirünnakuid lahingu ajal kasutada, ning osalema sihtmärgi määramisel, valides, milliseid vaenlasi teie võitlejad ründavad. Mõnikord võib lahingu tulemus sellest sõltuda.

Logige sageli sisse ja saage külastamise eest igapäevaseid ja iganädalasi preemiaid.

Olge eriti ettevaatlik, et mitte jätta vahele hooajalisi pühi. Sellistel päevadel korraldatakse eriüritusi koos võistluste ja väärtuslike auhindadega.

Poest on teil võimalus osta kõige haruldasemaid ja võimsamaid võitlejaid nii mängusisese valuuta eest, mille saate missioonide täitmisel, kui ka pärisraha eest. Lisaks on võimalik osta boostereid ja varustust. Poest oste sooritades avaldate arendajatele tänu, mille üle nad rahule jäävad. See muudab mängu teie jaoks pisut lihtsamaks, kuid peamine pole siin kulutatud rahasumma, vaid teie oskused.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Bloodline: Heroes of Lithas, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Päästke haldjamaailm hävingust, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more