Järjehoidjad

Verine piraat

Alternatiivsed nimed: Verine piraat

verine piraat mäng: anime piraatide rünnak!

Kogub kõik pardal piraatlaeva mäng Bloody Pirate, mis ilmub alternatiivse lugu "One Piece" all. See on brauseripõhine MMORPG toode anime žanris ning kuna Jaapani telesaated ja koomiksid on Euroopa ühiskonda juba ammu armastanud, ei ole üllatav, et nii paljud fännid on vere Pirate ümber tunginud.

Kui mänguasi on venitatud, saate mängida Bloody Pirate'i ilma probleemideta, seda rohkem on teil palju tegelasi, juhtivaid dialooge ja ülesandeid vastu võtta. Arendajad otsustasid mitte mängida mängu eriefektidega ning selline mõõdukus oli hea. Aga erksad värvid ja äratuntav stiil iseloomu paigas, nagu tunnuseks Jaapani "köök" koomiksid, telesaateid ja mängude tooteid.

On kogu mängus võib öelda, et see näeb välja korralik, särav ja atraktiivne. Sündmused arenevad dünaamiliselt, quests ja lahingud on rikkad, et hoida sõrme pulsil.

Six klasside valik

Bloody Pirate registreerimine on lihtne, kuna ilmselt on meil e-posti aadress. Seda peate täpsustama ülemisel veerus ja allpool - parooli 6 tähemärki ja täpsustama selle uuesti, et veenduda, et see õigesti kirjutatud. Pange tähele, et me reeglitega nõustume, ja klõpsa registreerimisnupule. Aga kui teil on konto VKontakte, Twitter, Facebook, Google+, saate oma abiga sisse logida.

Nüüd uurime nende klasside esindajaid, kes teid mängus esindavad.

  • Navigator. Kas on vaja rajada kursus? Ta aitab alati.
  • Summoner, mis läbib täielikult oraakli või mage.
  • Warriors. Kui teil on vaja mängida jõulist jõudu ja lihaseid, on see talle.
  • Mechnik on relvastatud mõõgaga, mis on nii selge ja lahendab kõik küsimused teraga.
  • A laskur on spetsialiseerunud vaenlase hävitamisele kaugelt, valades nooled talle.
  • Bard, ta on trubaduur, ta on muusik. Muusika on tema jaoks kõik ja ta kasutab seda meeleolu seadmiseks või vaenlase kulumiseks.

Tähemärkide hulgas on nais- ja meessoost pilte, millel on oma elukutse. Sellest tulenevalt on omaduste kogumil ka individuaalne iseloom ja neid tuleks põhjalikult uurida, et mänguruumis saaks edasisi edusamme teha.

Me pumbame lihaseid, oskusi ja kogemusi

Iga iseloom algselt lihtne ja tugevam vastane. Oma omaduste suurendamiseks peate pidevalt kasutama külaliste läbisõitu ja osalema koletiste või mängijate vastu. Selline töö toob kangelase erineva kasulikkuse lisavarustuse, assistentide ja purjelaevade valiku kujul.

Esimesel minutil leiad end teiste piraatide firmas laeva tekil ja saate oma esimese missiooni. Käivita see on äärmiselt oluline, vastasel juhul ei lähe sa krundile edasi. Iga eduka missiooni jaoks saada tasu ja kulutada lisahinnangute ja muude asjade saamiseks boonuseid. Võidelda ja võidelda vaheldumisi, mis võimaldab vaheajaid monotooniast ja külastada erinevaid territooriume.

lahinguid verise piraatiga toimub samm-sammult toimuvate põhimõtete alusel, kui võitlusele antakse käsk, siis muutute väliseks vaatlejaks, võttes arvesse tegelaste võimetega tehtud tööd.

.Valik on PvE või PvP lahingurežiimid. Kui te ei taha mängijate jõududega konkureerida, minge vanglate kaitsesse, ruumi ja teiste seiklusteni. Kuid olles teise mängija väljakutse vastu võtnud, minge areenile, kus saate näidata oma taktikat kogu oma hiilguses.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more