Järjehoidjad

Bloons TD 6

Alternatiivsed nimed:

Bloons TD 6 tornikaitsemäng. Mängul on ilus koomiksigraafika, lõbus muusika ja häälnäitlemine. Sinu ülesandeks on paigutada lahinguüksused pallide teele strateegiliselt soodsatesse kohtadesse, kus nad võivad tekitada suurimat kahju.

Kui hakkate Bloons TD 6 mängima, peate läbima lühikese õpetuse, kus teile selgitatakse, mida teilt selles mängus nõutakse. Pärast seda algab teie raske tee.

Peate aitama ahvidel võita õelad ja reetlikud õhupallide armeed. See on pikaajaline konflikt ja siin räägime vastasseisu kuuendast osast.

Mängus ootab teid palju väljakutseid pakkuvaid ülesandeid:

  • vägede lähetamine
  • Valige kõigi sõdalaste arengutee
  • Parandage lähetatud hävitajaid
  • Valige, kes kangelastest on eelseisva lahingu parim juht

Nüüd sellest kõigest lähemalt.

Konflikt, milles te osalete, sai alguse kaua aega tagasi. õhupalli üritasid ahvilinnu üle võtta. Ahvid olid omakorda sellise alatu rünnaku peale väga nördinud ja otsustasid vaenlase armeed hävitada. Võitluse relvaks valiti noolemäng, kuid võitlusolukorra kuumenedes tulid mängu ka raskemad relvad.

Teil on 22 tüüpi ahvide ehitatud lahingutorne. Igaüks neist on omaette tohutu relv, kuid saate need veelgi surmavamaks muuta, valides ühe kolmest täiendusteest. Iga tee avab juurdepääsu sellele tornile ainulaadsetele võitlusvõimetele.

Ükski armee pole lahinguväljal täielik ilma kindralita. Valige 13 liiderkangelase hulgast, millest igaühel on kaks ainulaadset omadust. Kangelaste omadusi saab parandada, kui nad saavad uusi kogemusi.

Kui arvate, et saate õhupallidega probleemideta hakkama, siis ootab teid ees palju ebameeldivaid üllatusi. Vaenlane pole nii kahjutu, kui võib tunduda. Hilisematel tasemetel peate õppima lahinguõhulaevade ja tohutute lendavate pallide jõudu, millel on tõsine kaitse ja surmavad relvad, millele on raske vastu seista.

Vaenlase armeed juhivad ülemused, kes on võimelised terrorit tekitama. Peate need kõik hävitama.

Mängu ajal teenite preemiapunkte, mille eest saate trofeede poest uusi lahinguüksusi avada ja tugevamaid liidreid palgata.

Enam kui 50 käsitsi joonistatud värvilise kaardiga ei hakka teil kiiresti igav.

Arendajad värskendavad mängu. Sel hetkel, kui loed seda kirjeldust, võib asukohtade arv olla juba oluliselt suurenenud. Võimalik on iseseisvalt luua uusi tasemeid ja isegi terveid stsenaariume.

Mängige kõikjal, mängimiseks pole vaja Interneti-ühendust. Kuid on ka koostöörežiim, mis toetab kuni 4 mängijat. Mängige kuni kolme oma sõbraga ja saate teada, kumb teist suudab paremini toime tulla keeruliste õhupallide hordidega.

Bloons TD 6 tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Saate seda mängu osta väga madala hinnaga Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe! Ärge laske jõhkratel õhupallidel armsaid ja isegi pisut naljakaid ahve solvata!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more