Järjehoidjad

Fännid

Alternatiivsed nimed: Fännid

Mitte väga ammu ilmus Internet suur ja põnev mäng jalgpallifännid. Kas olete üllatunud? See ilmselt kõlab kummaliselt, kuid nüüd fännid on võimalus leida sarnaselt mõtlevate inimeste, rääkida inimestega, kes on juurdumine sama jalgpallikoondis, et nii teie kui mängida huvitavat mängu. Ja see võib toimuda samaaegselt.

Eriti inimestele, kes armastavad jalgpalli ja iga teine ​​saab rääkida oma lemmik meeskond, viimane kohtumine ja trahvi Hammered kehtestatud sanktsioon online mäng osavõtuta. Fännid Internetis - on mäng, mis viib teid maailma, kus igaüks armastab jalgpalli, kus igaüks hoolib oma lemmik meeskonda. Online mäng fännid siin on Sinu võimalus leida sama inimest, just nagu sina, kes elavad jalgpalli. Osaleda projektis, mis toob kokku suur hulk inimesi erinevatest osadest meie planeedil, kes pikisilmi ootavad iga uus meistrivõistlustel mäng ja lõbus koos sarnaselt mõtlevate inimeste arutada vasteid, tugevdades sellega sõprus fännid päriselus.

Osale mängus osalemisega on väga lihtne, mäng ei nõua installi kõvakettal ja mis tahes arvutis. Liitu Fans - mõned lihtsad sammud. Te

· Lisada oma nimi,

· Sisestage e-posti aadress

· Loo uus salasõna

· Vastu ka kasutaja kokkuleppel.

Nüüd sa pead valima meeskond, mille sa oled haige, ja luua oma profiil. Fännid online registreerimine oli edukas ja saate alustada mängu.

Te peate tervist jälgida oma iseloomu, tema jõudu, osavust, et tegelaskuju, sest see võimaldab rohkem lüüa vaenlase ja vältida kriitilise tabamust salakaval, leidlikkus ja viha. See on kõik, mida vaja iseloomu kulutada võitlus. Siis saab liituda meeskonnaga, kus teised mängijad juurdumise sama jalgpalliklubi, kui sina. Sul on aktiivselt kaasatud gang elu. Meeskond peaks liikuma läbi taset, see punkte. Fännid online mäng annab teile võime täita ülesandeid, et saada meeskonnad. Ülesanded võivad olla erinevad:

· Victory võrreldes konkurentidega piirkonna,

· Battle staadionil,

· Piljard,

· SHIZ põllule,

· Töö ehitusplatsil.

Tuleb märkida, et lisaks sellele liige on ühiskassa, mida kasutatakse osta erinevaid täiustusi. Lisaks on igal võistkonnal on esmaabikarp, kellega iga meeskonna liige on võimalik taastada ise teatud summa tervise punkti. Brigaad võivad osaleda ka iganädalane turniiridel brigaad, mis põhjustas tugevaim meeskonnad on määratud.

Play Game Fans Online on väga huvitav, sest mängus on chat ja foorum, kus fännid saavad läbirääkimisi erinevate jalgpalli teemadel, avaldada uudiseid jalgpalli ning otsida sõpru. Mängi mängu online Fännid armastavad ka need, kes ei tunne jalgpalli fänn, sest mängides näed, et jalgpalli - see ei ole ainult mäng, vaid kogu maailmas, mis võib üllatus kõigile. Mängi Fans teile meeldib rohkem sest tegemist on projektiga, mis võimaldab teil võtta vahetult osa arutelud oma lemmik jalgpalli teema koos teiste võrgustiku liikmetega. Siin on teil võimalus mitte ainult mängida, osaleda lahingutes fännid minna jõusaali ja anda oma iseloomu ilus vaadata, kuid ka suhelda oma sõprade, kohandades neid privaatsõnumeid ja räägime jalgpalli chat. Fännid saavad mängida iga. Ära raiska aega asjata, kohalolijate nimekirja kantud mängu ja nautida jalgpalli meeleolu ja põnev mäng.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more