Järjehoidjad

Borderlands

Alternatiivsed nimed: Borderlands, borderlends

Borderlands mäng on põnev arvutimäng. Selles mängus saab mängida alates esimene inimene. Borderlands esitatud elementidega shooter ja rollimäng.

Lae Borderlands saab alates ametlik kodulehekülg mängu, kui teil on täielik kaheksateist aastat. Enne mängu, saab vaadata videot selle mängu Borderlands. See video tutvustab teile erinevaid funktsioone mäng.

Kuidas mängida Borderlands Leiate selle läbi.

-Mängu Borderlands tähemärki on oma iseärasused. Vaid neli märki Borderlands:

1. Mordokai - on jahimees mängu. Ta oli 17-aastane võitis õigsuse eest shooting revolver. Paljud mängijad selles võistluses, süüdistades teda rikub mängu ja sport käitumist. Mõned mängijad ütlesid, et enne võistlust ja ta käitus ebasportlikult. Ta sõitis erinevatel planeetidel leida, et ta on huvitatud. Ta nimetab seda paremat elu ja lihtne viis teha raha.

Konkreetsed faktid:

39 aastat

Värv - türkiis,

Maa - Artemis.

2. Roland on sõdur mängu. Talle meeldib pildistada automaadi ja haavli. Roland seab konkreetse tyurel. Lisaks rünnak ja võidelda, ta saab terveks ja taastada AMMO ja kaitsta oma master. In multiplayer mäng ja see aitab nende liitlased. Ta on endine sõdur organisatsiooni "Scarlet oda."

Konkreetsed faktid:

'34

Värv - roheline

Planet - Prometheus.

3. Lilith on Siren mängu. Ta valdab psionic võimeid. See võib luua faasinihe. Ajal sisenemise ja väljumise faasinihke sireen saadab lööklaine. Kui nihe on esindatud Lilith nähtamatu ja liigub väga kiiresti. Ta saab võidelda Nujakka, kuid selleks on vaja, et saada välja spetsiaalne vahetuses.

See on üks kuuest sireenid. Kõik sireenid on maagiline jõud. Aga nad ei tea, kuidas neid kasutada ja mida teha. Ta tahab leida Serena ood õppida rohkem enda kohta käivat teavet.

Peamised faktid:

27 aastat

Color - Pink

Planet - Dionysos.

4. Brick esindatud Berserker. Ta võib minna eriline seisund. Selle riigi, ta ei saa tulistada relv. Selles Brick ägedalt rünnata vaenlased rusikatega ja saab kiiresti taastada tervist. Ta kasutab ka klubi, kes mängu. Selle eesmärk on leida oma kadunud õde. Ta kannab oma maskott paw tema koer, kes nagu laps suri.

Peamised faktid:

36 aastat

Color - veripunase

Planet - Menethius.

-Mängu Borderlands relvad on iga märk

1. Mordokai: snaiper rifle, revolvrid.

2. Roland: automaat vintpüssi, haavli.

3. Lilith: sub-kuulipildujad, põhilised relvad.

4. Brick: granaadiheitjad.

Play Borderlands saate eri planeetidel. Iga märk on oma missiooni.

Mängu Borderlands pc saab mängida eri režiimid: ühe mängija või multiplayer.

Palju põnevaid muljeid annad Borderlends mäng.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more