Järjehoidjad

Borderlands 2

Alternatiivsed nimed: Borderlands 2

Protsessor: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Videokaart: GeForce 8500/Radeon HD 2600

Disk Space: 13 GB

Borderlands 2 - jätkamine populaarne esimese isiku veeretaja koos palju võimalusi arengu märk paljude muudetavate parameetritega. See on tema erinevus teistest laskjale ja teha mängu nii populaarne, et viis kohandamine mäng paljude platvormide, konsoolid, personaalarvutid, on ka avaldatud versiooni Borderlands 2 mac os.

Plot

Game Borderlands 2 viib meid maailma, kus sündmused toimusid esimest osa, vaid viis aastat hiljem. Storage saladused näitas. Mõned seikleja nimeks Handsome Jack on eraldatud kogu au Warehouse meeskond jahimehed kiiluvees üldise imetluse, ta suutis võimu haarata Hyperion Corporation ja samaaegselt kuulutada end uue diktaatori Pandora. Olulisemad muudatused alustas äsja joonlaud, tuginedes kehtivatele vägev ettevõtte. Esiteks otsustas ta vabaneda seadusetuse, juur, mis olid esimesed kolonistid Pandora, ja teine ​​viis neist lahti saada, kuid hävitada iga viimane, ta ei saanud tulla. Borderlands 2 mac - näidata, kui palju võib olla halastamatult industriaalühiskonnas eesotsas hull, väikese grupi teisitimõtlejate. See olukord ja julge, kuid halastamatu diktaator kõrval plaanid ei ole rahul kangelane Pandora meeskond otsijad Repositories, kelle teeneid on nii häbitult omastatud värskelt küpsetatud reformaator. Aga diktaator magab neli ja kibestunud kangelane satub planeetide rongiõnnetus kohandatud. Selle ja alustada reisi läbi maailma Borderlands 2 mac os. Te juhuslikult, on saanud üks väga juhuslik reisirongi mis mahasõitnud tellimuste Beau Jack. Esimene asi, mida te näete, tulevad ise, see on lõbus robot mis kaevab haua sada kindel, et peategelane on juba läinud allpool. Pärast lühikest selgitust viib teid Guardian Angel, kes räägib sulle oma missiooni ja mida täpselt on mõeldud, et peatada Handsome Jack ja ei anna seda kulutada oma genotsiid. Muide, kõik neli peamist tähemärki esimene suur osa ka ellu, kuid osaleda oma missiooni, et nad ei ole, ja mõnikord satuvad kogu mängu, kui alaealine tähemärki.

Mäng

Gameplay mäng Borderlands 2 on täielikult üle võetud esimene osa. Enne meid on sama esimese isiku veeretaja koos laiendatud eeskujuks. Enne mängu saate valida ühe neljast ainulaadset märki (kui olete installinud lisandmoodul lisab veel kaks märki) on oma tugevad ja nõrgad küljed, eriteadmisteta suurenenud määrad kasutada teatud tüüpi relvi. Eristamine tüüpi relvi ei takista kõigi kulumise teile. Valides oma arsenal, lähete tööotsinguil et saab mõned märgid või eriline lauad. Execution iga ülesande toob teatud boonuste näol raha, kogemus teemad või Eris, harv kristall parandamiseks vajalikud relvad või oskusi. Peale ainulaadne mängu mehaanikat ja Borderlands 2 säilitanud oma visuaalne funktsioon graafiline cartoon stiilis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more