Järjehoidjad

Kõrreliste umbrohtude

Alternatiivsed nimed: Botva

Plant Online - on tasuta veebipõhine mäng armas huumorimeel, lihtne ja kasutajasõbralik kasutajaliides. In lugu see mäng on väärt vastasseisu lambaid ja sigu, kes ei saa seda teha kuni ... Mängi Plant

Plant online mäng ei vaja klient paigaldus ja pääseb iga brauseriga. Kõik, mida vajame, et siseneda mängu, see Registreeri Botva: kodulehekülg valida mängu server (adyn, Dydva, Tytra või TURBO), kirjuta e-posti aadress ja parool. Seejärel klõpsa "Logi sisse" ja seda mängu Register Plant lõpetatud. Nüüd, kui registreerimine on lõppenud Plant, liikudes uuele lehele, siis järgmine samm on valida mängu iseloom: vali lemmik tee ja murdosa korrusel ja tulla oma iseloomu nimi.

Plant online mäng on kaks fraktsioonide see Barantus (lambad) ja Notsu (sead). Mitmed kavandatud tähtedega kaksteist igas fraktsioonis oli kuus mees-ja kuus emane. Tee oma valik välimus võib olla nii vaba ja-mängu raha (roheline). Lõppude seaded, võite hakata mängima Plant.

Algselt Plant pakub online mäng täita esimene ülesanne. Kui jaam antakse hüvitist kuldmünte. Suhteliselt mängu raha mängu: seal on kolm mängu raha (aka ressursid) - kuld, kristallid ja kapsas (roheline). Mis on raha?

Gold - see on peamine mängu raha mängu. Selle raha saab arendada ja pump omadused oma iseloomu, osta seadmed ja laskemoona. Kulla, tegema põllumajandusettevõttes, lähen vaatama, ja isegi kuld võib valida teiste mängijatega

Kristallid - valuuta kaevandatakse kaevanduse või spetsiaalses mini mäng. Selle raha saab osta spetsiaalne varustus, seadmed, mis teevad olulise panuse võidu lahing

Rohelised - raha on praktiliselt täielik analoog kristallid, mida saab osta, säästes ennast, kellel on tööd kaevanduses. Aga mängijad, kes on gildid saab teenida rohelised müüvad erilised asjad turule teiste mängijatega või võita pokkeris luud kõrtsis.

Menüü, valides "Character", saate muuta avatari, vaadake statistikat, samuti tutvuda võimetele iseloomu. Need võimed

Level - näitab edasiminekut kasvu iseloomu

Strength - määrab kahju vaenlane

Protection - tuvastab kahju, mida on võimalik lukustada

Agility - määrab tõenäosus põgeneda vaenlase rünnak

Kaal - määrata tervist ja kiirus tema paranemiseks

Valdkond - määrab, kas tekitada kaks tabamust järjest

Glory - hindamine kõlbelised omadused iseloomu.

Mängi mängu online Botva saab endale preobretya meeldis loomad ("lemmikloomad"), mis aitab lahing. Aga ta ei tõmba väike varu kokkuhoid.

Mäng on palju erinevaid armor, relvad, keetnud ja ripatsid. Nagu ka hooned, mis on külas (pink, Sbytnitsa, sepp, kõrts, Farm, Kinnisvara, Sanctuary ja samuti). Lisaks sellele on veel koolis, Fortress, Harbor, minu (kui te töötate), Vodalka (siit leiate seiklus väljakutse).

Mängu mängida võrgus võib koosneda Plant gildid, mis on jagatud klassidesse ja elukutseid. Saad valida ühe eriala ja klassi. Siin nad on:

Raha mees - gildi kaupmehed, eesmärk - kuld

Töönarkomaan - Guild kaevurid eesmärk - kristallid

Töökas - Guild põllumajandustootjate eesmärk - Farm rõõm

Zhelezyachnik - gild.

Iga gild Botva online, pakub erisoodustusi ning rõhutab oma mängustiil.

Ja mängida mängu online Plant saab teamed sarnaselt mõtlevate inimeste klanni, mille kaudu saab ehitada hoone kokku, et hõlbustada mängu.

Kahe klannid online mäng Botva, mõnikord on sõdade puhul tõsiseid lahkarvamusi.

Game Online Plant ulatuslik piisavalt ja Plant pärast registreerimist logige mängu, saate teada palju huvitavat. Play Plant saab lõbus olema!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more