Järjehoidjad

Bounty Hounds Online

Alternatiivsed nimed: Bounty Hounds Online

Bounty Hounds Online mäng kuulub klassi fantastiline multiplayer rollimäng mänge. Meetmed mäng toimub kauges tulevikus. Nii et 24 sajandi verine maailmasõja 3, et maailmas esineb tuumarelvadega teinud enamik territooriumil elamiskõlbmatuks ja kohad, kus on võimalik elada - äärel sotsiaalset kokkuvarisemist. Sõjast inimestele Bounty Hounds Online sai oma tuumaprogrammi, mille Kummalisel suutsid päästa inimkond: anda inimestele võimalus lahkuda Maa ja reisida tähtede vahel, otsides koht normaalse elu taastamiseks. Nendel reisidel nad kohtuda teiste eluvorme.

Vaatame, mis meil on vaja mängida, mida süsteemi nõuded seab see meie ees? Mängida Bounty Hounds Online sujuvalt peame arvuti operatsioonisüsteemi Windows XP / Vista / 7, Intel Core 2 Duo 2. 6GHz, 2GB RAM ja videokaart Nvidia 9600 GT (512 MB) või Radeon HD 3600.

Kui meie arvuti vastab nõuetele mäng, siis võite alustada: Bounty Hounds Online registreerimine võtab aega vaid paar minutit aega. Vaatamata sellele, et vene keelt ei ole veel esitanud arendajad, me kontrollida mingeid probleeme. Vasakul ekraani osa on pealehel ametlik veebileht, peame sisestage registreerimisandmed. Liitu mängu Bounty Hounds Online palub meil tulla kasutaja nimi (mängija nimi), luua (Password) ja kinnitage parool (Confirm Password), lisage e-mail (E-post), samuti tutvuda mängureeglid ja erasektori poliitika Site - pane "linnuke". Vasakult alla programm mäng installeerida arvutisse kasutades rohelist nuppu allosas valdkonnas profiil (downlad nüüd), paigaldada see oma arvutisse, Bounty Hounds Online registreerimine on lõppenud ja me võime sukelduda põnev, põnev ja mõnikord hirmutav maailm tulevikus.

Pärast registreerumist Bounty Hounds Online mäng kutsub meid valida märgiklasside viiest

Trooper - hästi suuteline käitlema relva ja võib tabada sihtmärki igast kaugusel. Tegelase välimus: oranž prillid ja kerge hall vorm kollase varjundiga.

Bio insener loob erinevat mängu ohtlik lõks kust põgeneda vaenlase raske. Seljas kollane prillid ja pruun sinine aktsendid kujul.

Scientist - Nujakka võitleja, kergesti käepidemed keemiarelvad. Lahingus ei ole prognoositav. Kandke mask ja sini-sinine ühtne.

Agent kuulub klassi spioonid, kes püüab tabada vaenlane välja kaitsepiire. On hunnik erinevaid kaasaegseid seadmeid rünnata. Riietatud hall ühtlane.

Artillery - suurtükivägi, eelistab võidelda pikamaa ja professionaalselt relvadega. Seljas kollane prillid ja hall-sinine kaalutud vormi kollase varjundiga.

Game Bounty Hounds Online võimaldab iga mäng iseloomu, et saada lemmiklooma, mida on võimalik parandada, mäng, et suurendada oma kogemusi ja oskusi, samuti panna see kuju. Pets on väga kasulik maailmas Bounty Hounds võrgus.

Mängi mängu Bounty Hounds Online on eriti huvitav fännid multiplayer mänge: mäng annab sulle võimaluse teha grupi lahingutes teiste kasutajate rühmi vastu boss ja mitmepoolsete mini-mänge teiste mängijate vastu.

Mäng on väga huvitav ja põnev, kõrgusel graafik ja tegelikult arendajad on püüdnud tõsiselt. Sellest piisab, et istun siin jooksmas Bounty Hounds Online mängida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more