Järjehoidjad

Fight Club

Alternatiivsed nimed: Võitlema

Fight Club Online - veebipõhine multiplayer online mäng, tasuta, on tõeline fenomen mängude tööstus SRÜ. Kui arendajad on vabastatud selle mängu, siis koheselt sai standard võrdluseks teiste sarnaste mängu tooteid pikka aega. Ja ilmselt paljud inimesed juba teavad, et sarnane standard mäng maailmas online mäng Fight Club ja veel tänaseni. See kõik on andnud, et palju mänge, mis on täpne koopia seda mängu kasvab iga päevaga, kuid mida ei oleks Heraklese jõupingutusi arendajad, nende loomingut ei ole veel võimeline konkureerima Fight Club. Mängu mängida võrgus Kaklusklubi saab iga mängija, kellel on juurdepääs Internetile, ei vanus või territoriaalsed piirangud. See teeb mängu väga populaarne mitte ainult CIS, vaid kogu maailmas.

Liitu mängu Fight Club ei võta palju aega, kõik, mida vaja teha - sisestage konto nimi ja e-posti aadressi ja parooli turvalise juurdepääsu oma kontole. Seejärel teie e-posti aadressi, saavad kirja, kinnitades, et registreerimine lõpule Fight Club.

Game Fight Club Online avab enne kui maailm täis võitlust ja konkurentsi, mis võit joovastan kaotuseks tujusid. Mängu lugu praktiliselt puudub, ja kõik, mis juhtub mängu - äge lahing vahel tegelasi: vaprad sõdurid ja teades palju magic mustkunstnikud.

Süsteemi klasside mäng sisaldab midagi üleliigne. Võite valida kolme eriala oma iseloomu - tark maag, võimas sõdalane või predpriimchivovogo kaupmees. Fight Club online mäng, kus saab arendada oma iseloomu aga nad otsustavad seda teha.

Tegelikult arengut oma iseloomu ei ole palju erineb verejooksude paljud neist online mänge. Kas teil on prillid parandada oskusi iseloomu, mis on ette nähtud jaotamiseks, parandades samal ajal oma mängu soosik. Peamiste saadaval nelja liiki omadused, mis mõjutavad kuidas käituda võitlema oma kangelase: vastupidavust, agility, jõudu ja intuitsiooni. Lisaks nendele parameetritele suschestvuyutesche erijooni nimega eliit.

Agility - see teebki te Dodge oma vastase keha puhub ja mitmeti - võti ellujäämise võidelda.

Võime ka mõjutab otseselt oma võimu ja määrab, kui suurt füüsilist rünnakud tekitada oma kangelane. Ta mõjutab ka omamoodi relvad ja turvised on võimalik kanda oma soosik.

Intuitsioon - võime aimata ette meetmed tema vastane, ja see on mängu Fight Club on märkimisväärne eelis. Noh, vastupidavus - meede kollichestva oma elu ja näitab, kui suur seljakott võib olla sinu varustusega.

Kui jõuad tasandil neli, siis on võimalik õppida intelligentsust, seitsmes - suudab pumbata tarkus kümnendal - vaimsus. Kolmeteistkümnes tase on sellised omadused nagu tahe, on kuueteistkümnes - vabadus ja üheksateistkümnenda oma perosnazhu avab see parameeter, sest jumalikkus. Esmapilgul võib tunduda, et mängida mängu online Fight Club on lihtne ja huvitav, kuid kõik need illusioonid koheselt hajutas niipea kui hakkate mängima.

Original tulekustutussüsteem kasutatud Fight Club mäng arendajad kasutada üsna palju online mänguasi ja ta on korduvalt väitnud, et võib õigustatult pidada üheks parimaks kunagi loodud kodu-ja välismaiste igroproma.

Game Battle on järk-järgult, niipea kui teile antakse õigus teha käiku, siis tuleb valida kehaosa rünnata ja ala keha, mis kaitseb. On neli põhivaldkonda: aeg, keha, jalad ja pea. Võite ka panna plokk iga paari valdkondades, mida soovite kaitsta.

Battles ka erinevad tüüpi jõu kasutamine. Nad võivad olla puhtalt füüsiline, maagiline või grupp. Algajatel tingimusel eritüüpi võitleb, mis võimaldab neil võimalikult kiiresti mõista kõiki tarkust mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more