Järjehoidjad

Brick-Force

Alternatiivsed nimed: Brick-Force

Brick-ForceOnline on hämmastav multiplayer shooter koos realistliku 3D graafika Infernum. Võime luua tuhandeid kaarte, teha maailmad, nagu näete oma unistustes, võidelda või teha koostööd teiste mängijatega, lahendada kõige raskemaid esmapilgul probleeme, valida kõige sobivam paljude transpordiliikide vahel ja lihtsalt nautida projekti multifunktsionaalsust. mängu. Kogumiskaardid, saad väärivad tasud, ja see, te nõustute, on kaks korda nii kena, kui lihtsalt nautida ehitusprotsessi. Lõppude lõpuks on teil stiimul töötada! Edu võib olla igaüks, kes teeb vähe jõupingutusi. Lihtsalt proovige kindlasti pettumust!

Paigaldage klient arvutisse Saate kohe, niipea kui Brick-Force registreerimine on lõpetatud. Konto loomise protsess ei võta palju aega. Sisestage e-posti aadress (kordus), parool (kordus) ja hüüdnimi. Kasutajaleping ja vaikimisi uudiste tellimine. Teine oluline punkt on arvuti vastavus gameplay süsteemi nõuetele. Brick-Force'i mängimiseks ilma probleemideta võrrelda arvuti konfiguratsiooni järgmise loendiga: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 operatsioonisüsteem; Pentium IV 1,8 GHz protsessor; 128 MB videokaart; vaba kõvakettaruum 2 GB ja 1 GB RAM. Peame tunnistama, et süsteemi nõuded on üsna healoomulised.

You on nüüd õigustatud Brick-Force'i kasutaja online ja oleks tore uurida kõiki selle omadusi. Alustame sellest, et kõigepealt olete siin kaartide loomiseks. Seda saab teha üksi või ühiste käskude abil. Koos sõpradega saate innustada neid oma entusiasmiga! Näita oma loovust, leiuta kõige lahedamad kujundused, sest see on väga võimalus näidata ennast kogu oma hiilguses! Brick-Force'i saab mängida paljude režiimide abil. Märkige need vaheldumisi:

- TeamDeathmatch: mängijad on jagatud kaheks meeskonnaks (igaüks kuni 8 inimest) ja püüavad saavutada eesmärki enne, kui aeg otsa saab.

- Deathmatch: mäng ise. Sa pead tapma rohkem vastaseid.

- Defusioon: lahing kahe meeskonna vahel, mille jooksul peate vaenlase pommid neutraliseerima ja oma enda territooriumil asetama.

- Pildista lipp (CTF): lipu püüdmise peamine eesmärk, mis tuleks omistada vaenlase alusele. On teatud püüdepunkte ja neid saate vaadata radaril.

- Assamblee ja hävitamine: kõigepealt määrate ise kaardi suuruse, mille järel teete nii põnevaid tegevusi nagu kogunemine ja hävitamine. Teises etapis on see võimalik juba ehitatud aluste laiendamiseks.

- Kaitse: klassikalised kaitsemehhanismid ja rünnakud. Vaenlaselt peate oma väärtusi kaitsma, püüdes teda rohkem kahjustada.

Kasutatud režiimide kõrval leiavad kindlasti teie lähedased. Mida veel suudab virtuaalne reaalsus meeldida? Brick-Force mäng võimaldab teil avada tuhandeid kaarte, kasutada teatud režiimides ehitusplokke ja laia valikut telliseid ning annab kasutajatele ka võimaluse paigutada oma äranägemise järgi peamised interaktiivsed elemendid (turrets, start-padjad, pommid). Meeldivaid ostude sooritamiseks võite külastada mängu-poe. Näiteks, kui vajate relva, piisab raha ostmisest ja müügipunkti külastamisest. Ja kui on vaja riideid vahetada, oled jälle samal teel. Või äkki otsustasite sõbraks teha üllatuse ja soovid osta kasulikku asja. Kingitused selles vahemikus leiate kõik samas kaupluses. Ostetud inventar toob mängu ajal märkimisväärset kasu.

Kokkuvõtvalt, olenemata sellest, kuidas hakkate mängima, mis tähendab soolot või klanniga liitumist, olete võrdselt huvitatud. Selles mängumaailmas on alati midagi teha. Rikas, mitmekülgne, hästi läbimõeldud mängimine on juba paljudele mängijatele huvi pakkunud. Lihtsalt proovige ja te kindlasti liitute nende auastmetega! Meeldiv mulje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more