Järjehoidjad

Murtud nool

Alternatiivsed nimed:

Broken Arrow on sõjalise strateegia lahing, mis toimub reaalajas. Mängu graafika on väga realistlik, kogu varustus on usutavalt häälestatud ja muusika on valitud maitse järgi.

Mängus toimub vastasseis Vene ja Ameerika armee vahel. Igas riigis on üle kahesaja lahinguüksuse, millest paljud on kohandatavad ja kohandatavad vastavalt teie vajadustele eelseisvate operatsioonide käigus.

Ilma lühikese väljaõppeta oleks raske mõista paljude armeede juhtimist. Kuid ärge muretsege, arendajad näitasid teile kindlasti, kuidas seda tehakse.

Kõigil mängus esitatud seadmetel on tõelised analoogid ja need ei ole arendajate kujutlusvõime vili.

Vaenlase alistamiseks paljudel missioonidel peate täitma palju keerulisi ülesandeid:

  • Katsetage lahinguväljal taktikat
  • Visake luurerühmad krugi
  • taha
  • Juhtige maavägesid, laevu ja isegi lahingulennukeid
  • Valige varustus enne lahinguid, et saada maksimaalne eelis
  • See on väike nimekiri ülesannetest, mis on tegelikult ikka huvitavamad kui ülalpool kirjeldatud.

Nüüd saate sellest kõigest üksikasjalikumalt rääkida.

Võitlusülesannete täitmisel proovige vaenlase jaoks ootamatult tegutseda, kuid ärge unustage missiooni eesmärke. Õige varustuse ja relvade valik mõjutab väga tõsiselt seda, kui raske või lihtne on teie vägedel ülesandega toime tulla.

Mõnikord mängib intelligentsus suurt rolli. Lisaks sellele, et nii saate täpselt teada vaenlase üksuste arvu, saavad luurerühmad täita muid ülesandeid. Näiteks võivad nad valgustada laseriga olulisi vaenlase sihtmärke või häirida vaenlase logistikat ja sundida vaenlast taganema ilma laskemoona ja sõidukite kütust tarnimata.

Õigete ühikute valimine võib olla keeruline. Mõned missioonid nõuavad toorest jõudu, samas kui teised nõuavad teie armee manööverdusvõimet ja nähtamatust, et tuua edu minimaalsete kaotustega.

Ärge unustage lennunduse ja lennukipargi kasutamist. Need on vägede tüübid, millel on vaenutegevuse ajal suur tähtsus.

Paljusid relvi ja sõjavarustust saab muuta, et need sobiksid paremini ettenähtud otstarbega. Näiteks kahjustab suurtükivägi soomust läbistavate mürskudega kindlustatud positsioonidele palju rohkem ning kõige parem oleks vaenlase tööjõudu tabada avatud aladel kassettlahingumoonaga.

Saate otsustada, milliseid mürske teie suurtükiväesüsteemid tulistavad, ja isegi valida, milliseid pomme lennukid kannavad.

Mäng on praegu varajases juurdepääsus, kuid juba praegu saate seda mängida peaaegu ilma tehniliste probleemideta.

Broken Arrow tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami kauplemisplatvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja saate võimaluse juhtida kõige kaasaegsemate relvade ja varustusega relvastatud meeskondi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more