Järjehoidjad

BS - Vere ja Soul (Blood ja Soul)

Alternatiivsed nimed: Vere ja Soul, hing ja veri, soul ja mere hoorus

Online mäng BS (veri ja hing) - MMORPG ilmutuslik teemasid. Taevas ja põrgu kogunevad suur vastuseis, samad inimesed on sattunud kahe tulekahjud. BS online mäng - see on tähelepanuväärne lahingud Guild Wars ja turniire ning rahuajal - tööhõive lemmik äri, majandusareng ja ... armastus. Aga enne, kui me teile rääkida lüüriline pool BS online, olgem täpsustada tehnilised aspektid. Seega süsteemi miinimumnõuded arvuti: operatsioonisüsteem - Microsoft Windows XP 32/64bit SP3, Windows Vista 32 bit, Microsoft Windows 7 32/64 bit; Protsessor - Pentium 4 2. 0 GHz või samaväärne; RAM 512Mb, videokaart, mis toetab DirectX 9c (mälu 256Mb).

Osale mängus BS on võimalik mitmel viisil: võite sisse logida kasutajana on sotsiaalne võrgustik "VKontakte" või saate luua konto mäng platvorm GameNet. Viimaste puhul pead klikkima kodulehel mängu "mängida tasuta" ja täitke vorm - aadressi sisestamiseks e-posti konto ja parool ning aktsepteerima kasutaja kokkuleppel. Seega, teie BS online registreerimine on lõpetatud.

Noh, vaadake BS taga? Siis tere tulemast põnev maailm mängud «Vere ja Soul». Enne kui hakkate mängima BS pead valima server. BS online mäng, mis töötab mitu serverid - Theos ja Elysium ja uuemad serverid Tario ja puhtad.

Järgmine tegelenud luua iseloomu. Teil palutakse nelja klassi kangelased:

• Warriors - kullerid God of War Kärmas, on kaitse all püha looma;

• Arrows - elegantne ja apt shooting olendid kes patroneeritavate jumalanna Diibon

• Võlurite - jumal õigusemõistmise Agenona õpilased on käimla universumi saladusi voolab kasutada magic

• Bards - inspireeritud muusa Arisfeey muusikud, nende muusika võib taaselustada, ravib või hävitada.

Iga klass oma relvi, nende omadusi, oskusi ja kolm haru areng: Warrior Master-Paladin, Shooter Ghost-Ranger, Mage Thunderer Priest, Bard apostel Guardian. Lisaks need märgid, millest saab valida kõige ilus ise, siis tuleb anda vastutust assistent - Elf (see ka saab valida ka). See areneb oma iseloomu, et element, mis te otsustate teda. Kasvades oma elf toob kogemuse võrra. Peaasi on mitte unustada, et "me oleme vastutavad need, kes taltsutatud" - vaadata teda, sööda, hoolitsevad ja siis on ka kasu.

Peale saavutusi oma klassi mängida võrgus BS on väärt, et hiljem 20 taset sa võiksid ühineda "jumalik firma" tobish saada jumal. Aga jumalik väärikus ei teeni - täita mitmeid ülesandeid (oma nimi siia sissejuhatav), mis võimaldab teil teenida punkte ja tähed usku. Piisavas koguses ning neid saab vahetada kasu on jumal.

Mängu mängida võrgus BS nii põnev, et iga uus tase (no kuskil kümmekond neist) on oma kangelane toob uusi võimalusi. Pärast 20., siis saab Jumal, ja pärast 50. saate teises pooles, kuid mitte nii, ja ametlikult - abielluda siin on hea traditsioon. Loo pere läbida spetsiaalne "perekonna" külalistele, saada boonuseid ja rohkem - suhelda oma eraldi chat.

Aga kuidas oleks lõbus mängida BS arendamisele suunatud iseloomuga ei unusta peamine ülesanne - kaitsta ennast, oma pere, gildid, jne jne Võitlus maailma teil on loodud neile, kes olid lähedal ja kallis sulle maailmas «Vere ja Soul».

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more