Järjehoidjad

Egiptuse ehitajad

Alternatiivsed nimed:

Builders of Egypt on majandusstrateegia mäng, mis sisaldab linnaehituse elemente ja reaalajas sõjalist strateegiat. Siit leiate tipptasemel graafika ja suurepärase muusikalise saate.

Väike õpetus mängu alguses aitab algajatel juhtimisoskusi kiiresti omandada. Siis algab kõige huvitavam. Te leiate end inimkonna ajaloo ühe salapärasema tsivilisatsiooni arengu ja kujunemise ajastusse.

Edu saavutamiseks peate tähelepanu pöörama kõikidele tegevusvaldkondadele:

  • Tehke piisav ressursi ammutamine
  • Kasutage põllumajandust, Vana-Egiptus oli kuulus selle poolest, et kasvatas palju riisi
  • Elanikkonnale eluaseme pakkumine
  • Ehitage teid vagunite ja inimeste liikumise kiirendamiseks
  • Looge templeid ja kummardamiskohti, mis isegi tuhandete aastate pärast hämmastavad oma suursugususega
  • Aidake iidsete egiptlaste tsivilisatsioonil õppida tehnoloogiaid, millest paljud on tänapäevalgi kasutusel

Looge müürid linnade turvalisuse tagamiseks ja treenige armeed, mis suudavad vaenlase rünnakuid tõrjuda. See riik oli sel ajastul kuulus arvukate sõdade poolest, kus nõrgal hõimul ei pruugi olla võimalik ellu jääda.

Mängus ei ole väiksemaid tegevusi. Kõik on oluline ja kõigel on otsene mõju teie juhitavate linnade elule. Arvukad niisutuskanalid võimaldavad teil kasvatada heldet saaki. See võimaldab säilitada tugevamat armeed või kasutada rohkem ressursse transpordi infrastruktuuri korrastamiseks. Parem on mitte unustada religiooni. Jumalused võivad otseselt inimeste asjadesse sekkuda. Kui nad on õnnetud, võib jõukas impeerium väga kiiresti varemeteks muutuda. Selle vältimiseks proovige kõigile jumalatele meeldida heldete annetuste ja majesteetlike templite ehitamisega, kus preestrid viivad läbi vajalikud rituaalid.

Sõda on väga oluline, kuid sama oluline on ka diplomaatia. Mõnikord ei suuda diplomaadid mitte ainult konflikti peatada, vaid ka muuta vaenlase usaldusväärseks liitlaseks. Või näiteks tülitseda oma vaenlaste vahel, sest lihtsam on võita, kui vaenlase armeed on omavahelistes lahingutes juba kurnatud.

Aga ikkagi on siin peamine looming ja ökonoomsus, mitte lõputud lahingud. Saate imetleda pikka aega uskumatut arhitektuuri, mis on mängus täpselt reprodutseeritud. Arendajad on püüdnud kõike väikseima detailiga edasi anda nii, nagu see tegelikult oli.

Projekt on nüüd varajases juurdepääsus ja pole veel täielikult lõpule viidud, kuid isegi praegu võime mängu nimetada edukaks. Arendajad lisavad endiselt sisu ja teevad viimaseid muudatusi. Selleks ajaks, kui see ilmub, lähevad asjad veelgi paremaks.

Egiptuse Buildersi mängimine on huvitav nii üksikmängija kampaanias kui ka tõeliste vastaste vastu.

Builders of Egypt tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta ametlikul veebisaidil või Steami portaalis. Kuni lõpliku versiooni ilmumiseni saab seda teha hea allahindlusega.

Installige mäng kohe ja hakake ehitama üht maailmaimet, Egiptuse püramiide!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more