Järjehoidjad

Punkrisõjad: WW1

Alternatiivsed nimed:

Bunker Wars: WW1 reaalajas veebistrateegia põnevate missioonidega. Saate mängida Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Mängu graafika on koomiksistiilis särav, väga ilus. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja muusika sobib mängu atmosfääriga.

Punkrisõdades: WW1 võite saada andekaks komandöriks ja võidelda tuhandete mängijatega üle kogu maailma reitingutabeli tippude ja väärtuslike auhindade pärast. Toimub ka huvitav kampaania, mis koosneb paljudest missioonidest.

Enne kui alustate lahinguid maailma võimsaimate armeedega, läbige lühike koolitus, et õppida kõike juhtnuppude ja liidese funktsioonide kohta.

Pärast koolitusmissiooni ootab teid palju väljakutseid:

  • Ehitage oma võitlejatele alus ja täiustage seda
  • Õppige ala, kus te võitlete ning asetage üksused ja tornid parimatesse kohtadesse
  • Täiendage oma lahingutorne ja sõdalasi
  • Katsetage erinevaid strateegiaid, kuni leiate kõige tõhusamad võimalused
  • Võtke oma kontrolli alla uued territooriumid, alistades vaenlased

Siin on väike loend, mis sisaldab peamisi ülesandeid, mida Bunker Warsis täidate: WW1 Android.

Mängul on mitu režiimi, millest igaüks on omal moel huvitav.

Kõige parem on alustada kohaliku kampaania läbimisega, sel juhul saate järk-järgult aru, milline taktika on teie jaoks õige. Kui tunned, et oled saanud piisavalt kogemusi, võid proovida teiste mängijatega võidelda. Inimese vastu on raskem võidelda kui tehisintellektiga, kuna inimesed on vähem etteaimatavad. Mõned taktikad ei pruugi tõeliste vastastega lahingutes töötada.

Proovige uurida kõiki piirkondi, kus lahing toimub, see annab teile järgmisel korral eelise.

Täiendage oma võitlejate relvi ja soomust, et teie võiduvõimalused suureneksid. Tornide tugevdamine aitab ehitada kaitset ja võita isegi tugevamat vaenlast.

Kõige püsivamad mängijad, kes külastavad iga päev Bunker Wars: WW1, saavad väikeste ülesannete täitmise eest auhindu.

Sa ei väsi Bunker Wars: WW1 mängimisest, sest projekt areneb, sisu on rohkem ja pühade ajal korraldatakse temaatilisi üritusi, kus kõigile osalejatele on väärtuslikud kingitused. Kindlustamaks, et te millestki ilma ei jää, vaadake aeg-ajalt värskendusi.

Mängusisest poodi vaadates saate osta palju kasulikku. Müügipäevadel müüakse kaupa allahindlusega. Maksmiseks aktsepteeritakse mänguvaluutat või pärisraha. Raha kiirendab veidi teie armee arengut, kuid ilma selleta võite jõuda reitingu tippudele. Lahinguid võidab tavaliselt andekam komandör, mitte see, kes maksis rohkem.

Mängimise alustamiseks peate alla laadima ja installima Bunker Wars: WW1. Mängimiseks on vaja Interneti-ühendust.

Bunker Wars: WW1 saab Android-le tasuta alla laadida, kasutades sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et luua võitmatu armee ja vallutada parimate sõdalaste edetabel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more