Järjehoidjad

Business Tycoon Online

Alternatiivsed nimed: BT Online

Business Tycoon Online - tasuta veebipõhine online majandusstrateegia, mis vallutasid miljoneid mängijaid üle maailma. Niisiis, kui mäng on saadaval brauseri aknas, mäng klient ei ole vajalik.

Register Business Tycoon Online, mis võimaldab teil õppida ja tunda edukas ärimees, moe-ikoon ja isegi mõjukas poliitik. Saad valida haru, palgata töötajaid, et võidelda nende konkurentidega ja rohkem ...

Et läbida Business Tycoon Online registreerimine, peate sisestama oma e-posti, parooli ja nime (või hüüdnimi). Pärast kokkulepet nõustuda mängureegleid ja valida mängu server. Sellel registreerimine lõpeb.

Nüüd saad teha oma firma. Kõigepealt pead valima iseloomu nimi, sugu, ja tegevus, mille käigus siis töötab.

In Business Tycoon Online mäng on neli tegevusaladel:

  • Meelelahutus
  • Retail
  • Catering
  • Teenused

Lihtsalt pöörama tähelepanu kirjeldus tööstusharudes, sest igaühel neist on oma eripärad. Järgmine peate valima assistent (sekretär) ning kümme esitatud ja kindlaks määrata, mis soost ta on.

Nüüd saame sõita otse väga mäng Business Tycoon Online ja rakendamise esimese svogo tööd. Aeg-ajalt oma sekretär annab sulle erinevaid näpunäiteid mängu (teie endi huvides, et kuulata seda tarka nõu, mis oleks oma äri arendada õiges suunas, ja sa saad kõige meeldivamaks kogemusi selles mängus).

Play mäng Business Tycoon Online, alates osaühingu teil arendada oma äri rahvusvahelised korporatsioonid, rentimise ja töötajate koolitus. Üks kõige olulisemaid aspekte online mäng Business Tycoon on volitatakse oma töötajatele, kes vastavad teatud kriteeriumidele postitused (20). Kui korralikult laiali kontoris, oma töötajad aitavad kiiresti tõsta ettevõtte efektiivsust.

Sõltuvalt valitud raputas, siis ehitada ja arendada poed ja tehased toodavad õli uurimise ja tootmise paigaldada torni ehitama rafineerimistehased. Et õppida, kuidas õigesti äri, ehitada kauplused ja kõrghooneid, ostes materjalid ja suhelda mängijad, siis küsitakse 35 esmane külalistele, mis maksab kogemusi punkte ja raha. Esita Business Tycoon Online, siis on mõned eesmärgid ja päevas külalistele. Kui hoone oma institutsioonid peavad võtma arvesse võimalikke konkurente, kui nad on lähedal palju, siis on oht kaotada oma majanduse arengut.

Millist äri ilma meedia, eks? Niisiis, see mäng on. Tänu meedia siis läbi informatsiooni rünnakuid teie konkurendid, kuid kõik sõltub töö tulemuslikkust ja taset oma mõju. On võimalik, et teil paluda meedia keelduda või ülemäärase ostuhinna.

BT online mäng aitab teil arendada oma ettevõtlusalaseid oskusi ja aru saada, kui saad olla lahe ettevõtja

Play Game BT Online, siis oleks võimalik luua ja hallata gild, osaleda arutelus ja protsessid. Teil on võimalus saada liikmeks "Golden VIP», kus saate teatud boonuseid. Võite võtta ka ametikohale asetäitja linnavolikogu ja õigus sulgeda konkurentsi institutsioonide tegelda ka rohkem ja raiding. Ja palju muud ...

Kokku võtta läbivaatamise lõpetamist, võib öelda, et Business Tycoon Online saab mängida kõiki, kes on huvitatud, kuidas ehitada äri. Seal on suured võimalused mängijad. Ja selleks, et aru saada, et kogu see protsess, pead sa registreerima pärast mängu Business Tycoon Online, läbivad selle tee ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more