Järjehoidjad

Cabal Online

Alternatiivsed nimed: Cabal Online

Cabal Online - on lõbus multiplayer mäng Korea arendaja ESTsoft, mis on üheselt huvitatud mängijad tema ekstsentrilisus. Peamine "trump" on mäng ainulaadne stiil mängib temaga põnev protsess.

Enne mängu mängida Cabal Online, peate kontrollima, kas nõutavaid arvutisüsteemi nõuded mäng. Arendajad peavad vastama järgmistele miinimumnõuetele:

- Operatsioonisüsteem: Windows 2000/XP

- Protsessor: Pentium 3800 MHz

- Video: GeForce 2 seeria 512 MB vms

- Ühildub Direct x 9. 0 heli

- 2 GB vaba ruumi kõvakettal.

Järgmine kohustuslik protsess on registreerida mängu Cabal Online. Et seda teha, on mängu ametlikul kodulehel, et valida lõik Registreeri Cabal Online, kus olulisimate andmed kasutaja kohta. Sisestage järgmine on vaja:

- E-post

- Kasutaja nimi mängus,

- Salasõna

- Floor

- Loe ja nõustu kasutaja.

Ja viimane asi, mida teha enne kui sa mängid mängu online Cabal - on alla laadida ja installida mäng klient. Võite alla laadida tasuta otse ametlik kodulehekülg. Pärast allalaadimist tuleb käivitada Cabal_Setup. exe, et see mäng installeerida. Siis, kasutades oma kasutajanime ja salasõna on vaja saada mängu. Sel Cabal Online registreerimine sulgub ja olete valmis põnev mäng protsess.

Cabal Online mäng algab märgi valik. Mängija saab valida tüüpi soeng, nägu ja juuksed värvi oma iseloomu. Play Cabal Online võib olla ühes kuus klassi:

- ASSAIN

- Witcher

- Magician

- Warrior

- Arrows

- Defender.

Iga klass on oma plussid ja miinused, et esialgu on vaja aega, et õppida põhilised iseloomu võimeid.

Cabal Online mäng, millel on unikaalne süsteem oskusi. Iga märk on neli liiki oskusi:

- Magic

- Special

- Füüsiline

Passiivne.

Oskust saab arendada. Kasutamise oskuste levitamise punktid on lisatud, mis siis on vaja investeerida arengu iga oskus. Uued oskused tuleb leida raamatuid, mida saab osta. Esialgu mängu Cabal Online on vaid kolm kaarti, kuid iseloomu nad saavad rohkem ja rohkem.

Abiks Cabal Online mängida taltsutatud lemmiklooma, et pidevalt kaasas iseloomu. Valides lemmikloom on üsna lai, nii et igaüks võib leida endale sobiv paariline.

Game tähelepanuväärne oma võidelda süsteemi, mis töötas väga hästi. Kaasa võimalus kasutada combo rünnakuid. Nad muutuvad kättesaadavaks pärast kolmekümnenda tasemel iseloomu areng. Kasutada neid rünnakuid, peate vaimu punkte, mis on teenitud võidelda, koolitus, tantsu jne jne Märk on vaimus 5000 punkti, ja combo kasutab üle 450 oskuse. Seal on kolm astet transistor: halb, hea, väga hea. Maksimaalse mõju saavutamiseks jõudu, selleks on vaja aega, et vajutada ees iseloomu joont. Ajal 11 aastat järjest edukalt transistor, see on teada, et kõik mängijad Cabal. Kuid iga järgneva combo vähendada aega, mille jooksul peaks langema liin.

Iga märk mäng võib nimetada heitlus, mis kestab 3 minutit. Võitja duelli muutub maine. Kui tegelane jõuab tasemele 52, siis tuleb valida fraktsioon, kuhu avanevad. Märkimisväärseid erinevusi rühmade ole. Kui mängija jõuab tasemele 95, siis on võimalik osaleda National lahingud, mis toimuvad iga 5 tundi ja kestab tund aega. Osalemiseks lahing, kõik mängijad saavad au punktid, mida saab osta seadmed.

Mäng on ka Chaos Arena, kus see on vajalik, et hoida teatud aja jooksul. Samal ajal võib osaleda vaid 7 inimest.

Kõik seadmed mängus saab parandada, ja relv on võimalik teritada. Iga asi on indikaator, mis räägib taset parandada asju.

Seega mängu Cabal on üks parimaid multiplayer mänge, mis on mõned huvitavad omadused, mis on järgmised: ainulaadne stiil, atmosfääri muusika ja lõbus gameplay.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more