Järjehoidjad

Caesar 3

Alternatiivsed nimed:

Caesar 3 strateegia linnaehitussimulaatori elementidega. Graafika on klassikaline, kuna mäng ise on praegu üsna mitu aastat vana. Kõik hooned on joonistatud üksikasjalikult ja erinevad üksteisest. Nagu enamik mänge, mis pole pärast üsna pikka aega unustatud, on ka see mäng meistriteos. See on üks parimaid linnaehitaja mänge ja seda on lõbusam mängida kui paljusid selle žanri uusimaid mänge. Helikujundus on suurepärane.

Enne Caesar 3 mängimise alustamist valige piirkonna kaart, teie kontol olev rahasumma sõltub valitud kaardist. Kui kulutate rohkem, võidakse teile esimesel korral andeks anda. Kuid korduvatel rikkumistel võivad olla väga ebameeldivad tagajärjed.

Saadaval on kaks mängurežiimi:

  1. Kampaania, mille käigus annab ülesanded sulle keiser ise ja peale seda saad ise uueks keisriks saada.
  2. Vaba režiim, kus peamiseks ülesandeks on asula püsimajäämine ja selle areng.

Teie linna inimestel on ametid:

  • Insener
  • Arst
  • pretoriaan

Ja isegi karjäärikurjategijad.

Igaühel on oma anded.

Mängu käigus ehitate viadukte, teid, elamuid ja kultuuriobjekte. Mõnest hoonest piisab ühest eksemplarist, teistele, näiteks teatritele, läheb vaja päris palju.

Ärge unustage hooneid, eriti elamuid, uuendada. Elamute parendamisega muutub ka elanike klass. Jõukamad patriitsid maksavad riigikassasse rohkem makse. Lisaks on kõrgema klassi hooned vähem tulekahjuohtlikud.

Ehitage elamupiirkondade lähedusse maksude kogumiseks foorumeid.

Basic, leidke õige tasakaal töökohtade ja elanikkonna vahel. Kui see pole korras, suureneb kuritegevuse tase või inimesed võivad teie linnast isegi lahkuda.

Maksimaalne elanikkond linnas on 10 000 inimest. Selle arvu saavutamisel ei saa te enam ehitada uusi hooneid, olenemata nende otstarbest. Pole just parim lahendus, aga arendajad tahtsid seda just nii. Püüdke hoida rahvaarvu allpool seda väärtust.

Religioon pole mängus viimane koht. On äärmiselt oluline austada kõiki jumalusi, kuna igaüks neist mõjutab teatud tegevusvaldkonda.

Siin on palju jumalusi:

  • Ceres vastutab meelelahutuse eest
  • Mercury patroneerib kaubandust
  • Neptuuni merepüük
  • Marsi sõdalaste jumal
  • Veenus juhib kodanike meeleolu

Loetelu pole täielik, kuid olemust pole raske mõista. Kui unustate näiteks elavhõbeda, siis tekib probleeme kaubandusega ja suureneb tulekahjude oht kauplemisladudes. Marss võib esile kutsuda barbarite hõimude rünnakuid. Kui Neptuun teie peale solvub, hävitab meri teie laevad halastamatult. Seetõttu proovige rajada templid kõigile jumalustele ja ärge unustage kedagi.

Sõjavägi on olemas, kuid see on pigem majanduslik kui sõjaline strateegia, seega pole lahingurežiim eriti arenenud. Mäng on keskendunud rohkem arendamisele kui vallutamisele.

Caesar 3 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Teil on võimalus osta mäng Steami platvormil või ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe! Siin on üks mängudest, mida te ei saa vahele jätta, kui teile see žanr meeldib!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more