Järjehoidjad

Call of Duty 3

Alternatiivsed nimed:

Call of Duty 3 on Teisele maailmasõjale pühendatud esimese isiku tulistamismäng. Mäng on saadaval arvutis. Graafika tundub täna veidi vananenud, kuid detail on hea ja mäng on endiselt huvitav. Häälnäitlemine on professionaalne, relvad kõlavad usutavalt ja muusika sobib mängu atmosfääriga.

Paljud mängud on pühendatud viimaste aastate konfliktidele ja enamik neist pakub huvi mängijatele üle kogu maailma.

Seekord toimub mäng Teise maailmasõja ajal. See on üks kaasaegse ajaloo suurimaid konflikte. Vaenutegevuses osalesid kümned riigid, mis hõivasid suurema osa maakerast.

Esimeste missioonide ajal näete ekraanil arendajate vihjeid. See aitab teil mõista juhtelemente ja mõista, mida on vaja teha. See ei ole keeruline, kuna liides on lihtne ja intuitiivne, eriti kui teil on juba laskjate mängimise kogemus.

Call of Duty 3 ajal on teil palju olulisi asju teha:

  • Liikuge üle lahinguvälja, hävitades vaenlase varustust ja võitlejaid
  • Täitke missiooni
  • edukaks sooritamiseks vajalikud ülesanded
  • Valige relv enne lahingu algust ja kui laskemoon on otsas, kasutage tabatud relvi
  • Arendage oskusi, mis on lahingus kasulikud

Need on peamised tegevused, mida mängu ajal teete.

Esimeste missioonide täitmine ei ole keeruline, kuid siis on teil täita ülesandeid, mis võtavad rohkem aega. Saate valida raskusastme, et teil oleks huvitav mängida; kokku on kolm taset.

Aja jooksul saate aru, et otsekohene taktika ei ole alati kõige õigem. Leiate lahinguväljalt palju katteid, kasutage neid vaenlase tule vältimiseks. Teie tegelane võib roomata või kükitada, et muutuda lahinguväljal vähem märgatavaks. Need võimalused aitavad teil võita isegi siis, kui olete silmitsi suurema ja paremini relvastatud vaenlasega. Miniauto ja kompass aitavad teil Call of Duty 3 arvutis maastikul navigeerida, nii et teate alati, millises suunas liikuda.

Tänu huvitavale kampaaniale, mis koosneb paljudest missioonidest, saate mängida Call of Duty 3 ilma Interneti-ühenduseta. Kui soovite lugude missioone täita, võite võistelda, et näha, kes on võrgus teiste mängijatega lahinguväljal parem.

Mäng ei saa kiidelda kaasaegsete standardite järgi tipptasemel graafikaga, kuna see on klassika, kuid tänu sellele funktsioonile saate mängida isegi suhteliselt nõrgas arvutis või sülearvutis; laadige lihtsalt alla ja installige Call of Duty 3.

Call of Duty 3 tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Mäng on pikka aega muutunud klassikaks, nii et hind on täna märkimisväärselt alandatud ja allahindluste ajal saate selle legendaarse laskuri osta veelgi suurema allahindlusega.

Alustage mängimist kohe, et läbida Teise maailmasõja kuumimad lahingud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more