Järjehoidjad

Call of Duty: Advanced Warfare

Alternatiivsed nimed:

Call of Duty: Advanced Warfare on uus esimese isiku tulistamismäng legendaarses mängudesarjas. Saate mängida arvutis. Graafika on hea, realistlik ja detailne. Mäng kõlab tõhusalt ja usutavalt, muusika on valitud vastavalt üldisele stiilile.

Selles Call of Duty osas viivad sündmused teid kaugesse tulevikku, kus osalete relvakonfliktis. Kuna mängus on saadaval rohkem relvi ja soomust, on teil lahinguväljal rohkem võimalusi.

Enne kui hakkate mängima mängu Call of Duty: Advanced Warfare, peate läbima mitu treeningmissiooni, mille käigus saate juhendaja ja arendajate nõuandeid, et hallata juhtnuppe ja mõista, mida teilt nõutakse.

Kohe peale seda ootab Sind huvitav jutukampaania, mille käigus on palju tegemist:

  • Hävita vaenlased, keda kohtad missioonide täitmisel
  • Laiendage oma relvade ja varustuse arsenali
  • Täielikud missiooni eesmärgid
  • Võistle teiste mängijatega võrgus või kutsu sõpru mängima
  • Täiendage peategelase oskusi, et ta saaks lahinguväljal tõhusamalt tegutseda

Selles loendis on välja toodud peamised tegevused, mis teid mängus Call of Duty: Advanced Warfare PC ootavad.

Mängus on rohkem relvi kui eelmistes osades ja need pakuvad palju rohkem võimalusi, kuna tehnoloogia on tulevikus kaugele arenenud. Siiski ei tohiks te liiga palju lõõgastuda, sest teie vastaste relvad pole halvemad ja mõnikord isegi paremad, kuid ärge muretsege, tänu tabatud relvadele on teil võimalus oma arsenali kiiresti laiendada. Alguses on teil igast klassist ainult üks relv, kuid sellest piisab.

Mängijad saavad määrata raskusastme vastavalt oma soovile. Edenege mängus ilma stressita või võitlege missioonide täitmisel igal sammul.

Te otsustate ise, kuidas tegutseda. Rünna vaenlasi distantsilt termosihikuga kaugpüssiga või mine lähemale, et vaenlase vägesid maha võtta suure võimsusega automaatrelvaga. Kõige võimsam relv ja samas kaitse on integreeritud kuulipildujaga robotülikond. Lisaks on mängus droonid, mis aitavad erinevates olukordades, millega kokku puutute.

Naudite kindlasti Call of Duty: Advanced Warfare'i kampaaniat ja kui olete üksi mängimisest väsinud, saate võrgus teiste mängijatega võistelda.

Kohalike missioonide täitmisel mängimiseks peate lihtsalt alla laadima ja installima Call of Duty: Advanced Warfare, kuid võrgus mängimiseks peate ikkagi Interneti-ühenduse looma.

Call of Duty: Advanced Warfare tasuta allalaadimine, kahjuks ei saa te seda teha. Mängu saate osta arendajate ametlikul veebisaidil või klõpsates sellel lehel oleval lingil. Täna võib mängule tulla helde allahindlus, vaadake seda kindlasti.

Hakkake mängima kohe, et minna tulevikku ja aidata ühel PMC-l oma vaenlasi võita!

Miinimumnõue:

OS*: Windows 7 64-bitine / Windows 8 64-bitine / Windows 8. 1 64-bitine

Protsessor: Intel Core i3-530 @ 2. 93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2. 60 GHz

Mälu: 6 GB RAM

Graafika: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1GB

DirectX: versioon 11

Võrk: Interneti lairibaühendus

Salvestusruum: 55 GB vaba ruumi

Helikaart: DirectX-iga ühilduv

Täiendavad märkused: vaateväli on vahemikus 65–90 .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more