Järjehoidjad

Call of Duty: Ghosts

Alternatiivsed nimed:

Call of Duty: Ghosts on veel üks põnev esimese isiku tulistamismäng, mis jätkab kuulsat Call of Duty mängude seeriat. Saate mängida arvutis. Graafika on siin traditsiooniliselt uskumatult detailne, kõik näeb välja väga realistlik. Kvaliteetne häälnäitlemine aitab sul mängu sukelduda, relvad kõlavad nagu päris relvad ja muusika aitab luua õiget atmosfääri.

See kord võtab teie tegelane nõrkade külje. Sinu ülesanne on aidata surma äärel asuval rahval kohutavas konfliktis ellu jääda. Mängus Call of Duty: Ghosts edu saavutamiseks peate eliit-erivägede rühmas läbima verised lahingud paljudes kohtades. Lahing tuleb pidada ebasoodsates ilmastikutingimustes kõrgemate vaenlase jõudude vastu.

Kui olete algaja ja teil pole laskurite mängimises palju kogemusi, ärge muretsege, esimesed ülesanded ei ole keerulised ja tänu näpunäidetele saate juhtnuppudest kiiresti aru.

the lõigu ajal ei ole see teie jaoks lihtne, kuid saate hakkama, ehkki ülesandeid on palju:

  • võitlus arvukalt vaenlasi lahinguväljal
  • AREPLENITI OMA RELVAALIDEGA UUED TÜÜPID
  • 13 improve oma tegelase oskused
  • Täitke missiooni
  • täitmiseks vajalikud ülesanded
  • complete teiste inimestega veebis

need on mõned asjad, mida teete, kui mängite Call of Duty: Ghosts.

AT Kõige alguses on teil ainult mõned relvad, kuid edenedes saab teie arsenali tänu kogutud trofeedele märkimisväärselt laiendada. Missioonide raskus suureneb lookampaania kaudu järk -järgult. Kui lihtne või keeruline on Call of Duty: Ghosts. Iga missiooni saab kohandada, valides mitme saadaoleva valiku raskusastme.

Skript on üsna huvitav ja räägib olelusvõitlusest. Ma tahan mängu kiiremini lüüa, et teada saada, kuidas see kõik lõpeb. Mängus Call of Duty: Ghosts PC saate mängida endale sobivas stiilis. Liikuge hiilimisrežiimis, kõrvaldades vaikselt vaenlasi või vallutades vaenlase positsioone frontaalrünnakutes ilma laskemoona säästmata, kõik sõltub individuaalsetest eelistustest. Katsetage erinevate taktikatega, kuni saate aru, milline neist teile kõige rohkem meeldib.

Võimalik mängida koos teiste mängijatega võrgus. Kohalik kampaania on saadaval võrguühenduseta, laadige lihtsalt alla ja installige Call of Duty: Ghosts ning päris inimestega mängimiseks peab teie arvuti olema pidevalt Internetiga ühendatud.

Nagu ülejäänud Call of Duty, väärib see mäng tähelepanu, kui teile meeldivad sõjateemalised tulistamismängud.

Call of Duty: Ghosts tasuta allalaadimine, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta, külastades Steami portaali, arendajate ametlikku veebisaiti või kasutades sellel lehel olevat linki. Soodusmüügi ajal saate selle legendaarse laskuri allahindlusega osta.

Hakkake mängima kohe, et aidata inimrühmal kaitsta õigust elule, käed käes!

Minimaalsed spetsifikatsioonid:

OS: Windows 7 64-bitine / Windows 8 64-bitine

protsessorit: Intel Core 2 Duo E8200 2. 66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2. 4 GHz või parem

RAM: 6 GB RAM,

HDD: 40 GB HD-ruumi

Video: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 või parem

Heli: DirectX-iga ühilduv helikaart

DirectX: DirectX 11

Internet: mitme mängijaga ühenduvuse jaoks on vajalik lairibaühendus ja teenus. Aktiveerimiseks on vajalik Interneti-ühendus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more