Järjehoidjad

Call of Duty: Infinite Warfare

Alternatiivsed nimed:

Call of Duty: Infinite Warfare on väga huvitav osa esimese isiku tulistamisžanri kultuslikust mängusarjast. Saate mängida arvutis. Graafika on traditsiooniliselt hea, väga realistliku välimusega ja detailne. Mängu kõlab professionaalselt ja muusika meeldib enamikule mängijatele.

Seekord leiate korraga mitu mängurežiimi, millest igaüks võimaldab teil vaenlastega tegeledes lõbusalt aega veeta.

Süžee viib mängijad tohutu kosmoselaeva pardale ja te külastate ka fantastiliste planeetide pinda.

Teid ootavad silmitsi tugevad ja reetlikud vaenlased, keda pole kosmosetingimustes lihtne võita.

Esimeste missioonide ajal saate väärtuslikke näpunäiteid, mis aitavad teil juhtnuppe mõista. Sellega ei teki probleeme isegi siis, kui teil on sellistes mängudes vähe kogemusi.

Ülesandeid on palju:

  • Hävitage kõik vaenlased, kes teie teele satuvad
  • Kogemuste omandamisel täiustage oma võitlusoskusi
  • Täitke oma arsenal uut tüüpi relvade ja soomustega, mis suurendavad lahingute ajal ellujäämist
  • Täitke missioonide edukaks sooritamiseks vajalikud ülesanded
  • Võistle teiste mängijatega võrgus edetabeli kõrgeima koha nimel

Need on asjad, mida teete, kui mängite mängu Call of Duty: Infinite Warfare.

Jutukampaania on üsna huvitav ja võimaldab teil kulutada mitu tundi erinevate ülesannete täitmisele ja vaenlaste hävitamisele. Võimalik on valida sobiv raskusaste. Lisaks kampaaniale on Call of Duty: Infinite Warfare'il veel kaks režiimi. Esimene neist on zombijaht 80ndate teemalises lõbustuspargis. Teine võrguareen, mis sarnaneb battle royale'iga, kus saate oma oskusi täielikult demonstreerida, võideldes tuhandete mängijatega auhindade ja edetabelis kõrgeimate positsioonide pärast. Auhinnad on erinevad välimuse modifikatsioonid, mis aitavad sul teistest eristuda ja muuta sinu tegelaskuju ainulaadseks.

Mängu relvade arsenal on muljetavaldav. Mängust Call of Duty: Infinite Warfare PC leiate nii klassikalisi tulirelvi kui ka palju uskumatuid, fantastilise välimusega relvi. Armor võib päästa peategelase elu ohtlikes olukordades; suurimaid võimalusi pakuvad eksoskeletiga ülikonnad, mis mitte ainult ei suurenda kaitset, vaid suurendavad ka teie jõudu ja vaenlastele tekitatud kahju. Samuti on olemas lahingudroonid, mille abil saate varjus olles hävitada vaenlasi.

Kohalik kampaania on saadaval võrguühenduseta, laadige lihtsalt alla ja installige Call of Duty: Infinite Warfare. Teiste inimestega võrgus mängimiseks vajate kiiret Interneti-ühendust.

Call of Duty: Infinite Warfare tasuta allalaadimine, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta, külastades arendajate ametlikku veebisaiti või teha seda Steami portaalis.

Hakkake mängima kohe, et hävitada lõbustusparki üle ujutanud zombid, täita kõik lugude kampaania ülesanded ja saada oma vastaste alistamisega võrgus parimaks!

Miinimumnõue:

Nõuab 64-bitist protsessorit ja operatsioonisüsteemi

OS*: Windows 7 64-bitine või uuem

Protsessor: Intel Core i3-3225 @ 3. 30 GHz või samaväärne

Mälu: 8 GB RAM

Graafika: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX: versioon 11

Võrk: Interneti lairibaühendus

Salvestusruum: 70 GB vaba ruumi

Helikaart: DirectX 11 ühilduv

Lisamärkused. Kettaruumivajadus võib aja jooksul muutuda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more