Järjehoidjad

Call of Duty: mobiil

Alternatiivsed nimed: CoD: Mobiil, Call of Duty, Call of the Long

Call of Duty: mobiiltelefon - võitle nii, nagu see oleks su viimane päev

Call of Duty: Activision Publishing Studios'i mobiilimäng on lõpuks avaldanud mobiiliplatvormil oma lemmik veebipõhise shooteri ja tänu teie arvutis olevale Androidi emulaatorile saate seda oma arvutis mängida. Mobiilimängus on säilinud kogu tegevus, mis oli omane legendaarsele mängude sarjale. Teil ei pea olema igav, nagu teiste žanrite mängudes, sest see on veebipõhine laskur. Võite võidelda võitlejate meeskonnas või visata saarele ja proovida ellu jääda, otsustate ise.

: CoD põhitõed: Mobile

Mängu esimesel sissepääsul ütlevad nad teile ja näitavad lahingus juhtimise põhialuseid. Vasakul küljel juhite oma hävitaja liikumist, paremal - kui sihtida ja tulistada. Tulistamist on kahte tüüpi - automaatne ja käsitsi. Alguses sättimisel tulistab automaatselt niipea, kui vaenlane on teie silme all. Käsitsi seadistades sihib ja pildistab ennast. Esimene tüüp, vähem sihitud, kuid võite kahjustada vaenlast koheselt. Teine, täpsem, nõuab mänguoskust, kõik edasijõudnud mängijad kasutavad seda tüüpi laskmist.

Mänguekraani alumises keskel leiate ka kolm erioskust. Esialgu on see raketiõhurünnak, vaenlase jälitamine ja droonide hävitaja. Neid saab kasutada pärast teatud arvu tapmisi, mille olete pannud toime. Need oskused annavad teile võiduks eelised vastase ees.

Mida peate võitmiseks? Call of Duty: Mobile'is on erinevad lahingžanrid. Sel juhul räägime rühmalahingutest. Mängida saab:

    Igaüks ise ja tulista kõike, mis liigub;
  • meeskond versus võistkond ja raja võidab see, kes kogub esimesena õige hulga punkte;
  • püüdke kaardil punkte ja hoidke neid kinni, võidab kõige rohkem punkte kogunud võistkond;
  • mäng robotite vastu, st mitte päris mängijad, vaid arvutid, on treenimiseks kasulikud.

Mis puutub kuninglikku lahingusse, siis jah, jah, see on Call of Duty Mobile'is, siis sobib see režiim peaaegu kõigile. Lõppude lõpuks on kuninglik lahing täpselt see tegevus, mida otsisite.

kuninglikku lahingut - see on siis, kui lendate koos teiste mängijatega lennukis üle saare (kuni 100 inimest). See on siis, kui teid visatakse saarele ilma millegita ja peate leidma varustuse, relvad ja ellu jääma. See on siis, kui kaart kitseneb iga minut ja pärast seda võtate kahju. See on siis, kui jätate vaenlasega üksi. Teisisõnu tähendab kuninglik lahing ellujäämist ja osavust. Siin peate kuulama iga saginat, olema valmis selleks, et teid võib rünnata mis tahes hoonest ja nurgast. Palju sõltub õnnest - kas leiate kolmanda taseme varustust, kas puutute kokku kodute raketid või öise nägemisega snaipripüssi. Kuninglikus lahingus saate lennata kopteriga ja sõita autoga, või vanamoodsal viisil oma kahel jalal.

Call of Duty: lahing kuninglik - režiim, mida miljonid mängijad armastavad selle ettearvamatuse ja seiklusmatuse pärast. Siin pole võitja see, kes viskas kõige rohkem plekke, vaid see, kes jäi ellu ja jääb viimaseks. Ellujäämiseks on palju strateegiaid, mille valite ise, see on teie enda teha!

märkide komplekt

Teie mängustiil sõltub tegelase varustusest. Teil võib olla korraga kuni viis erinevat komplekti. See tähendab, et lahingu ajal saate mängida viie erineva võitlejaga. Näiteks saab üks neist snaipriks, teine u200bu200b- kuulipildujaks, kolmas - kuulipildujaga lähivõitlejaks, neljas - kasutab kiirtulekahju kuulipildujaid, viies - ründerelvi. Proovige erinevaid relvi ja sobitage oma mängustiiliga.

Kuidas telefonil PC allalaadida Call of Duty: Mobile, saate kasutada Androidi emulaatorit Bluestacks, mis võimaldab teil arvutis mobiilimänge mängida. Lingi alustamiseks peate alla laadima ja installima emulaatori ning alles seejärel laadima ja installima Google Play mängust Call of Duty.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more