Järjehoidjad

Call of Duty: United Offensive

Alternatiivsed nimed:

Call of Duty: United Offensive on üks esimesi mänge Call of Duty sarjas, see on esimese isiku tulistamismäng. Saate mängida arvutis. Kunagi peeti siin nähtud graafikat revolutsiooniliseks, kuid nüüd on mäng klassikaline ja pakub huvi eelkõige sarja fännidele ning võimaldab teil teada saada, kust see kõik alguse sai. Häälnäitlemine on hea ja muusika sobib mängu toimumise ajaga. Call of Duty: United Offensive pälvis kümneid auhindu ja seda peeti väljaandmise ajal õigustatult parimaks tulistamismänguks. Just see edu võimaldas sündida legendaarsel mängusarjal, mis rõõmustab fänne tänaseni.

Enne keeruliste missioonide alustamist läbite lühikese koolituse, mille käigus saate kiiresti omandada juhtimise põhitõed ja õppida liidesega suhtlemist.

Pärast seda ootavad teid ees paljud ohtlikud ülesanded, mille jooksul peate palju ära tegema:

  • Hävitage kõik, kes teie teele satuvad
  • Täiustage oma oskusi, et võita kiiremini ja tõhusamalt
  • Täitke oma arsenal parimate relvadega
  • Vajadusel võtke missiooni ajal kontrolli all sõidukid ja sõjavarustus

Loend sisaldab peamisi tegevusi, mida te Call of Duty: United Offensive PC-s teete.

Selles mängus õpid kasutama erinevat tüüpi relvi. Erinevaid taktikaid katsetades avastate, mis sobib teie individuaalse võitlusstiiliga kõige paremini. Automaatrelvad võimaldavad küll vaenlase vastupanukatseid maha suruda, kuid laskemoon saab pidevalt otsa. Püssidega selliseid probleeme pole, kuid nende laadimine võtab laskude vahel aega ja on vähem tõhusad, kui vaenlasel õnnestub teile lähedale jõuda.

Ära unusta granaate ja lõhkeaineid, neid kasutades võid tabada mitut vaenlast korraga. Mõnel missioonil on ülesanded ebatavalised, peate õppima tanki või raskekuulipildujat lahingus kasutama. Just need funktsioonid muudavad Call of Duty: United Offensive'i mängimise nii huvitavaks.

Saate võimaluse läbida kõik kaasaegse maailma ajaloo ühe suurima konflikti kuumimad lahingud. Aidake liitlaste vägedel maanduda Sitsiilias, saada osaliseks Ardeni lahingus või hävitada tuhandeid vaenlasi Kurski kühkal.

Alustamiseks piisab, kui alla laadida ja installida Call of Duty: United Offensive. Varem oli võimalik mängida võrgus teiste mängijatega, kuid nüüd on serverid juba keelatud ja saadaval on ainult kohalik kampaania.

Call of Duty: United Offensive tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saab osta arendajate veebisaidilt või sellel lehel oleva lingi kaudu. Enam kui 10 aastat pärast ilmumist on mängu hind sümboolne ja allahindluste ajal saab seda osta veelgi soodsamalt.

Hakkake mängima kohe, et kogeda mängu, millest sai üks oma aja parimaid ja mis tähistas uskumatult eduka Call of Duty seeria algust!

Miinimumnõuded:

Algse Call of Duty täisversioon

, nõutav on 3D riistvarakiirendi kaart – 100% DirectX 9. 0c-ga ühilduv 32MB riistvaraline T L-võimeline videokaart ja uusimad draiverid*, Microsoft Windows 2000/XP, Pentium III 800MHz või Athlon 800MHz või uuem protsessor, 128MB RAM (256MB soovitatav), 1150MB tihendamata 6 MB vaba kõvakettaruumi Windows 2000/XP vahetusfail), 100% DirectX 9. 0c-ga ühilduv 16-bitine helikaart ja uusimad draiverid, 100% Windows 2000/XP-ga ühilduv hiir, klaviatuur ja uusimad draiverid, DirectX 9. 0c (kaasas)

Mitme mängija nõuded:

Interneti (TCP/IP) ja LAN-i (TCP/IP) esitamise toetamine

Interneti mängimiseks on vaja 56 kbit/s (või kiiremat) modemit ja uusimaid draivereid

LAN-mängimiseks on vaja võrgukaarti ja uusimaid draivereid

Oluline märkus: *Mõned siin loetletud kiibistikuga 3D-kiirendikaardid ei pruugi ühilduda Call of Duty United Offensive'i 3D-kiirenduse funktsioonidega. 100% DirectX 9 saamiseks pöörduge oma riistvaratootja poole. 0c ühilduvus.

Toetatud kiibikomplektid

Kõik ATI Radeoni kaardid

Kõik nVidia GeForce'i kaardid

Matrox Parhelia

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more