Järjehoidjad

Call of Duty: Warzone

Alternatiivsed nimed: кол оф дьюти варзон

Call of duty Warzone 2. 0 on märulifilm, milles pead oma oskusi lahinguväljal demonstreerima. Selles mängus ootab teid uskumatult realistlik graafika. Häälnäitlemine ei jää pildile alla ja on teostatud veatult.

Enne mängu Call of duty Warzone 2 mängimist. 0, valige oma tegelase välimus ja leidke mängu nimi. Järgmisena leiate pärast lühikese õpetuse läbimist põneva mängu.

Sellel hiiglaslikul lahinguareenil leiate palju seiklusi:

  • Kindlustage territoorium etteantud ruutudel
  • Hävitage vaenlasi hoonetes ja avatud aladel
  • Tiimige sõpradega
  • Võistle teiste mängijatega ja saa teada, kes on parim
  • Täitke eriülesandeid Adali Vabariigi linnades ja külades

Paljud mängurežiimid lisaks loetletutele ootavad teid ja saate nende kohta mängides õppida.

Mängus on uskumatult palju erinevaid relvi. Nugadest granaadiheitjateni. Proovige kogu seda arsenali lahingus. Aga sortiment on tõesti suur ja kõige proovimiseks kulub päris palju aega. Mäng on täiesti tasuta, kuid osa sisust on saadaval ainult siis, kui ostate arendajalt muid mänge.

Lisaks, kui teil on Call of Duty : Modern Warfare II Vault Edition, saate palju muid boonuseid, näiteks 10 tundi mänguaega, topeltkogemust, lahingupassi ja 50 tasemepääset. Kuid isegi ilma kõigi nende boonusteta on mäng põnev ja huvitav.

Koguge lahinguväljal kaste, et hankida uut varustust. Lepingute täitmine võimaldab teil ka regulaarselt oma arsenali täiendada, mis annab teile mängu ajal eelise. Kui te ei tea, millist režiimi mängu jaoks valida, mängige välkmatši. See on hea viis sukelduda mängu ilma asukoha ja muude parameetrite valikule aega raiskamata.

Mängus on palju asukohti, kui ühes mängimisest väsib, saad valida sobiva paljude teiste seast. Saate mängida teiste mängijate vastu mitte ainult üksi, vaid ka koos sõprade meeskonnaga teise meeskonna vastu. AI vastu mängimine on samuti huvitav. Arendajad on teinud head tööd, et panna virtuaalsed vastased sisukamalt tegutsema. Nüüd on tehisintellekti juhitavate üksuste võitmine muutunud peaaegu sama huvitavaks kui tõelised vastased. Kui teil pole sõpru, kellele sellised mängud meeldivad, saate hõlpsalt leida mõttekaaslasi, vesteldes mängijatega üle kogu maailma.

Mängusisesest poest saad osta kaste koos relvavarustuse ja mänguboonustega. Osa sortimendist on saadaval mängusisese valuuta jaoks, kuid on positsioone, mille peale peate kulutama päris raha. Ostu sooritama ei pea, aga kui tahad mängu enda jaoks natukenegi lihtsamaks teha, siis selline võimalus on olemas. Päris raha eest oste tehes avaldate arendajatele oma tänu.

Kontrollige regulaarselt poodi, et näha heldeid allahindlusi ja sooduspakkumisi. Seda juhtub eriti sageli pühade ajal. Mäng saab regulaarselt värskendusi, mis sisaldavad uusi territooriume, mängurežiime ja seadmeid. Saate alla laadida Call of duty Warzone 2. 0 arvutis tasuta, kui järgite sellel lehel olevat linki. Alustage mängimist kohe, siin ootavad teid palju lahinguid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more