Järjehoidjad

Call of Duty: WW2

Alternatiivsed nimed:

Call of Duty: WW2 on veel üks mäng kuulsast esimese isiku tulistamismängude sarjast, mis on pühendatud Teisele maailmasõjale. Saate mängida arvutis. Graafika on suurepärase kvaliteediga, väga realistlik, võimaldades teil sukelduda mänguatmosfääri ja unustada ümbritseva maailma. Häälnäitlemine on hea, muusika sobib selle aja vaimuga, milles tegevus toimub.

Call of Duty: WW2 on oma eelkäijast igas mõttes üle, pilt on muutunud oluliselt paremaks tänu uue graafikamootori kasutamisele. Ülesanded on muutunud veelgi huvitavamaks ja võimaldavad teil isiklikult osaleda eelmise sajandi suurima sõjalise vastasseisu suurimates lahingutes.

Saate naasta seeria esimeste osade juurde ja osaleda Teise maailmasõja lahingutes, kuid täiustatud graafika ja uuendatud liidesega.

Esimese missiooni ajal saavad mängijad läbida treeningud, et ülesannetega tõhusamalt toime tulla.

Sul on Call of Duty's palju tegemist: WW2:

  • Täitke missiooniülesanded, need võivad olla väga erinevad, et teil ei hakkaks igav
  • Tegelege kõigi vaenlastega, keda kohtate, ja hävitage vaenlase varustus
  • Täitke oma isiklik arsenal uute relvade ja soomustega
  • Oppige surmavad oskused, mis aitavad teid lahinguväljal
  • Võitlus teiste mängijatega ja saavuta parimate võitlejate edetabelis kõrgeimad positsioonid

Seda kõike teete mängu ajal.

Seal on mitu raskusastet, alates kõige lihtsamast kuni ellujäämisrežiimini. Missioonid muutuvad iga korraga raskemaks, kuid ka teie oskused kasvavad iga täidetud ülesandega.

Mängus on palju relvi, kuid mitte kõik pole esimestest minutitest saadaval. Mõned relvad saate oma komando käest vahetult enne missiooni, ülejäänu saab lahinguväljal lüüa võidetud vaenlaste käest kätte.

Play Call of Duty: WW2 armastavad kõik sõjamängude fännid, tänu sellele leiate siit tuhandeid mängijaid maailma kõige kaugematest nurkadest. Võitle nendega võrgus või täitke koos kampaania eesmärgid.

Enne kui hakkate päris inimestega mängima, peate kogemuste saamiseks kulutama aega üksi ülesannete täitmisele, vastasel juhul kaotate sageli. Täites missioone koos teiste mängijatega, võite leida nende seast tõelisi sõpru, kellele saate kõige raskemate lahingumissioonide ajal toetuda.

Aja jooksul kujuneb teil välja oma isiklik stiil, saate vaenlasi rohkem lüüa kaugpüssi kasutades või valida lähivõitluse automaatrelvade ja granaatidega.

Ärge unustage oma relva õigel ajal uuesti laadida, et mitte sattuda kõige ebasobivamal hetkel tühja salvega.

Internetti on vaja ainult võrgus mängimiseks; kohaliku kampaania mängimiseks peate alla laadima ja installima ainult Call of Duty: WW2.

Call of Duty: WW2, kahjuks ei saa te tasuta saada. Ostke mäng Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Seda saate teha sellel lehel oleva lingi abil.

Hakkake mängima kohe, et veeta aega ohtlike ülesannete täitmiseks üksi või koos sõpradega võrgus!

Miinimumnõue:

Nõuab 64-bitist protsessorit ja operatsioonisüsteemi

OS*: Windows 7 64-bitine või uuem

Protsessor: CPU: Intel Core i3 3225 3. 3 GHz või AMD Ryzen 5 1400

Mälu: 8 GB RAM

Graafika: NVIDIA GeForce GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 või ATI Radeon HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550

DirectX: versioon 11

Võrk: Interneti lairibaühendus

Salvestusruum: 90 GB vaba ruumi

Helikaart: DirectX-iga ühilduv

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more