Järjehoidjad

Spartani kõne

Alternatiivsed nimed:

Call of Spartan on huvitav reaalajas strateegiamäng. Saate mängida mobiilseadmetes. Graafika on päris hea ja realistlik. Selle mängu jaoks ei pea te omama tootlikku seadet, optimeerimine on hea. Häälnäitlemine on tehtud kvalitatiivselt, muusika on pealetükkimatu.

Rooma impeeriumi kohta on loodud palju mänge ja filme, omal ajal oli sellel kõige tugevam armee. On tehtud palju teaduslikke avastusi. Paljud ajaloolased uurivad seda perioodi. Kuid lõpuks hävitati impeerium.

Mängu ajal on sul ainulaadne võimalus saada osa legendaarsetest sündmustest.

Teid ootab palju ülesandeid:

  • Muutke oma asula läbimatuks kindluseks
  • Õppige tehnoloogiat paremate relvade valmistamiseks
  • Looge kauplemine, et teenida oma impeeriumile rohkem teemante
  • Looge tugev ja arvukas armee
  • Laiendage oma valdkonda
  • Hävitage lahinguväljal vaenlase armeed
  • Võitlus või ühinege teiste mängijatega ja täitke koos missioone

See on väike nimekiri asjadest, mida te mängu ajal teete. Enne Call of Spartani mängimist läbige lühike õpetus. Arendajad on teinud kõvasti tööd, et muuta liides lihtsaks ja selgeks, see neil õnnestus, sest õpite kiiresti oma armeed haldama.

Peate mängima hakkama väikese hulga ressurssidega, väikese asula ja nõrga armeega. Kuid te saate muuta selle küla oma impeeriumiks. Ülesannete raskusaste suureneb edenedes. Seda tehakse selleks, et mängides igav ei hakkaks.

Lahingud toimuvad reaalajas. Sa juhid oma vägesid ja määrad lahingu ajal strateegia. Alati ei võida tugevam armee ja kui proovid, saad hakkama ka tugevama vaenlasega.

Võitmine on alati võimatu, peaasi, et pärast alistamist järeldused teha. Järgmine kord, kui proovite, proovige midagi muud või paluge oma liitlastel teid aidata. Sisseehitatud vestluse abil saate suhelda teiste mängijatega.

Liitlased võivad aidata võita ka kõige lootusetumates olukordades, kuid mitte kõik mängijad ei ole sinu vastu sõbralikud. Teise mängija alistamine võib olla palju keerulisem kui AI võitmine ja see muudab teiste inimeste vastu mängimise huvitavamaks.

igapäevast külastust premeeritakse kingitustega.

Arendajad püüavad mängu pidevalt täiustada, pühade ajal korraldatakse eriüritusi. Tänapäeval võid vähese vaevaga saada ainulaadseid auhindu.

Mängusiseses poes on nendel päevadel soodusmüük. Vahemikut uuendatakse iga päev. Ostude eest saab tasuda nii mängusisese valuuta kui ka rahaga. See võimaldab teil tänada arendajaid tehtud töö eest, kuid see ei ole eeltingimus, saate Call of Spartani mängida ilma raha kulutamata.

Vaja on

A pidevat Interneti-ühendust, kuid see ei ole probleem, sest mobiilioperaatorite võrgu leviala on peaaegu kõikjal.

Call of Spartan saab Android-s tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe ja minge läbi Rooma impeeriumi tõus ja langus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more