Järjehoidjad

Sõja üleskutse: 2. maailmasõda

Alternatiivsed nimed: Sõjakõne: II maailmasõda, War of War

Call of War: Teine maailmasõda - vere ja higiga, kõik võiduks!

mängukutset sõda: Teine maailmasõda põhineb Teise maailmasõja pöördel põhineval strateegial reaalajas koos majanduse ja taktika elementidega. Peate võtma käsu eraldi rahvast. Olete globaalsel maailmakaardil, kus pole selge, kes on teie liitlane ja kes on teie vaenlane. Mõelge igal sammul läbi ja ette planeerides on edu võti. Mäng meeldib kõigile pöördel põhinevate strateegiate fännidele. Kohest tegevust ei ole, on ainult läbimõeldud käigud ette, mis võib võtta mitu päeva. Kuid see ei muuda mängu vähem atraktiivseks, vastupidi, see meeldib neile, kellele meeldib mõelda ja plaane teha.

sõjakutse: II maailmasõja mängu algus

Kui sisenete mängu esimest korda pärast registreerimist, peate valima riigi, kus mängite. Need on peamiselt Euroopa riigid. Pärast seda nimetatakse teid valitud riigi vägede ülemaks ja ülemaks. Teie assistent jookseb üles ja pakub teile abi teie esimeste sammude tegemisel kontoris. Saate sõnumi, et maailm on sõjas ja peate kaitsma oma riigi elanikke. See jaguneb omakorda provintsideks, kuhu väed on määratud.

Kuni teiega kursis ollakse, vallutab vaenlane ühe teie provintsi. See on teie esimene lahing, andke vägedele korraldusi ja püüdke oma maa tagasi. Klikkige selle valimiseks armeel, valige rünnakumeeskond ja klõpsake valitud provintsil. Teie armee jõudis teele ja võitis. Tegite oma esimese rünnaku edukalt läbi ja näitasite, et olete hea ülem. Koguge esimene preemia.

Pärast lahingut on vallutatud provintsis madal moraal. Moraali tõstmine suurendab ressursside tootmist ja vähendab mässude võimalust. Kasutage võidu jaoks saadud kulda piirkonna moraali tugevdamiseks. Järgmisena peate õppima uusi tehnoloogiaid oma armee parendamiseks, alustades jalaväest ja soomukitest. Selleks avage uurimismenüü ja valige soovitud tehnoloogia. Pidage meeles, et uurimismenüüs saate uurida erinevaid tehnoloogiaid ja avastada uut tüüpi vägesid.

Järgmisel päeval ehitame kasarmud uute vägede värbamiseks. Valime piirkonna, kuhu ehitame, klõpsame hoonete sektsioonil ja ehitame. Pärast seda valime kasarmutega uuesti piirkonna, läheme tootmisosakonda ja palkame jalaväge. Mängu järgmine etapp on läbi, saate väärilise tasu kulla näol. See on mängu Call of War: World War 2 algus. Nüüd otsustate, mida õppida ja keda palgata, keda rünnata ja kellega alaliitu sõlmida.

Sinu mängu peamised eesmärgid: 10 0003

 • allutamine - jäädvustage kogu kaart maismaal, vees ja õhus; Uuring - olge esimene, kes avastab salarelvad; Diplomaatia - sõbrunege ja looge võimsaid koalitsioone;
 • mängi rohkem kaarte - liitu uute mängudega, et mängida erinevate rahvaste jaoks erinevaid stsenaariume.

Pöörake tähelepanu nõustajale mängus, ta aitab ja ütleb teile kõik üksikasjad, seal on ka videonippe.

mänguressurssi: 10 0003

 • eda
 • kaubad
 • inimese tugevus
 • metal
 • õli
 • haruldased materjalid
 • raha
 • gold

Kõik ressursid kaevandatakse teie territooriumil, välja arvatud kuld. Seda saab osta ainult päris raha eest. Ressursse uuendatakse igal mängupäeval. See kestab 12 päris tundi. Kaevandatud ressursside arvu mõjutavad nii piirkondade hooned kui ka teie ühikute arv. Üksuste tüüp pole oluline, igaüks neist tarbib teatud ressurssi, seega olge ettevaatlik, kui ehitate palju näiteks sõjalaevu, sest need tarbivad õli ja toitu, jalavägi - toitu ja inimjõudu.

miks ma vajan mängus kulda:

 • iga piirkonna elanike moraali parandamine - moraal suurendab ressursside ammutamist ja vähendab mässu võimalust;
 • Mängutoimingute kiirendamine
 • võib olla teadusuuringute kiirendamine, vägede palkamine, hoonete ehitamine (pange tähele, et kiirendate üks kord 6 tundi, see tähendab, et kui ehitamine võtab 18 tundi, siis peate kiirendama kolm korda);
 • ressursside ost - sageli juhtub, et sõdurite ehitamiseks või palkamiseks ei piisa ühest või teist tüüpi ressurssidest, appi tuleb kulla ostmine.

Call of War mängige veebis mängu brauseri versioonis või laadige PC-s alla Call of War, mis võimaldab teil luua oma sõpradele individuaalseid mänge. Samal ajal saate juhtida mitut rahvust erinevates maailmades. Nii saate kiiresti õppida kõiki mängu peensusi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more