Järjehoidjad

Kaanani Online Hakata

Alternatiivsed nimed: Kaanani Online

Kaanani Online - ere tasuta brauseri mäng (MMORPG), mis loodi stiilis "manga". Unustamatu seiklus fantaasia maailmas mäng, jääb see üsna põnev, ja olemasolu tähemärki moodsad ja ilusad riided, siis paljud mängijad. Online mängu online Tutvusta Sanaan ei nõua kliendi paigaldamist ja on kättesaadav peaaegu iga brauseriga.

Siin on vaja süsteemi nõuetele:

CPU: P4 2. 4 GHz või Pentium D

RAM: 512 MB või 1 GB

Ruumi kõvakettal: 200 Mb või 400 MB või rohkem;

Videokaart: GeForce 4 (64 MB ×) või GeForce FX seeria või sarnane;

OS: Windows XP / Vista Windows XP / Vista

Sisestamiseks mängus peate Sanaan Online registreerimine: pealehel, siis kliki "Registreeri" nuppu, mis avaneb registreerimisvorm, sisestage oma e-posti, parooli ja koodi pildil. Siis võtab kokkuleppel Laws of the Game ja vajuta "Registreeri". Registreerimine seda mängu online Tutvusta Sanaan lõppenud.

Pärast registreerimist Internetis Tutvusta Sanaan sisestatud mängu lehele, kus soovite luua oma mängu iseloomu: valige oma iseloomu nimi (või hüüdnimi), klass (Warrior, Mage, Priest või Hunter), sugu iseloomu ja välimus (juuksed, nägu) . Seejärel tuleb klõpsata "Loo".

Now online mäng Sanaan avatud seiklus ja esimene asi, mida pead tegema, on minna samm-sammult õppida põhilised mängureeglid. Toetada igal sammul oma kangelane Elf, ja kui te järgite oma näpunäiteid, võite saavutada tase 5 mõne minuti ja autasud kingitus pakk ...

Kõik tähtede mängu on seatud parameetrid. Need on: Tugevus, osavus, Spirit, vaimu ja Julgus. Peale nende parameetrite tähemärki on veel aktiivne ja passiivne oskusi ja andeid, mis on unikaalne iga klassi. Mõned andeid Sanaan Internetis Tutvusta mäng võimaldab avada, vaid saavutanud teatava taseme mängu, samuti auhindu täites erinevaid ülesandeid.

Täidab ülesannet läbi erinevate külalistele, kuid teiste külalistele on siin Dungeons kus võidelda koletistega. Kuna tasu võidu need lahingud, laekub kogemus ja arvestades ainulaadset asju. Niisiis, mängida mängu online Tutvusta Sanaan ei saa igav!

Lisaks saab mängida online Sanaan lai valik erinevaid seadmeid, mis on põhjalikult läbi mõeldud ja mida saab parandada, kui vaja. Kui sellest ei piisa, saate luua oma (nominaalne) teevad.

Mängu online Tutvusta Sanaan käsutuses rohkem lemmikloomi, kes vajavad erilist tähelepanu. Hoolimata nende välimus ja võimsus omadused, saagi ja taltsutada võimalikud! Aga püüda lemmiklooma peate lõksu püütud must võidelda temaga. Aga see ei ole ainus viis saada lemmiklooma, siis saab ka kui tasu rännakuid või sama lahing trofee.

Lemmikloomadele kaubanduse ja teiste mängijatega kaubelda. Huvitav on see, et üks liik, loomakasvatus on erinevad võimed ja omadused, et need on unikaalsed. Pets võib anda olulist abi lahingus, ja samal ajal saab kasutada kohe kolme lemmikloomad: üks on valmis tormama rünnata, kaitsta teise ja kolmanda taasühinenud teiega ühe terviku, jagavad oma omadused.

Mängi mängu online Tutvusta Sanaan ei võitle ainult teiste mängijate mängu, vaid ka uusi sõpru, veeta aega osadus.

Lovers mitmekesistada gameplay on funktsioon abielu, kus saad valida "mate" kulutama, seda rituaali ja kulutatud aja eest on ühine abielu, oma märki teeni boonuseid.

Pärisraha mängu poest saab osta mõned kasulikud ja unikaalne asju.

Kokkuvõtteks kõnealuse läbivaatamise tulemusi, võib öelda, et kui sul on neli liiki märkide ja nende arengut mitmel viisil, Kaanani Online mängida on üsna huvitav ja põnev. Niisiis, tere tulemast selle fantaasia maailmas, mis on täis palju huvitavaid ja ettearvamatu! Aga kõigepealt - Osale mängus Sanaan Internetis Hakata ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more