Järjehoidjad

Candy Cash

Alternatiivsed nimed: Candy raha Candy cache

Kui olete kunagi mänginud vana lemmik paljude Diamond Dash, see mäng on täiesti oma maitse. Mäng Candy Raha oma olemuselt väga sarnased DD. Mäng on seatud kommipood. Sa pead müüa rohkem kommi ja muidugi saada selle eest makstakse. Müüa, siis on vaja eemaldada ahelas kolm või rohkem kommid sama värvi. Mida kiiremini sa leida kett, seda rohkem punkte te teenite. Vasakul ekraani osa ees kuvatakse ajagraafikut. Pidevalt leida keti sama kommi, siis laiendada oma aega, kui te olete mõelnud, ja ei tööta, kui järk-järgult kaob. Kui aeg saab alumise märgi, ekskursioon lõpeb. Üldiselt Candy Cash Online - suurepärane pakkumine arendajad Plinga Play meeldiv ja lõõgastav ajaviide.

Kui olete varem olnud juhust kohtuda mängud Plinga, siis kiirusta rõõmustada, et registreerimise protsessi siis oleks vähendatud miinimumini, või õigemini ta puududa põhimõte - saate sisse logida otse, kasutades eelnevalt registreeritud andmeid. Kui te olete uus ja esimene tuttavaks Plinga Play, siis Candy Cash registreerimine on kohustuslik. Kõik mängu kontrolli all on antud inglise keeles, kuid mitte isegi teades keelt saab intuitiivselt arvata, mida teha. Kui soovite katse-eelse mängu, siis võite klõpsata sinine nupp allservas loa vorm «Proovi», pärast mida on võimalik test versiooni.

1. Soovi mängijad saavad registreerida oma Facebook-konto, saate seda teha klõpsates vastavat nuppu. Kui soovite registreeruda traditsioonilisel meetodil, siis vajutage nupule «Registreeri» allosas paremal.

2. Näete registreerimise vorm, täitke, et vaja mängida Candy Cash, ülemisel korrusel, mida nimetatakse «E-posti aadress", nagu te ilmselt ei ole raske ära arvata, siis on vaja sisestada aadress oma elektroonilise postkasti.

3. Järgmine rida nimega «Kasutajanimi» kirjuta oma kasutajanimi, et süsteem jätkab otsida ka sulle helistab oma mängu iseloomu enamik mänge (mõned kangelased ei saa anda täiendavaid nimesid).

4. Traditsiooniliselt valdkonnas «Salasõna» sisestage oma parool. Proovi valida kõige turvalisem parool mängida Candy Cash oli ohutu ja usaldusväärne, ja sul on meelerahu, et keegi ei saa murda oma kasti.

5. Süsteemi jätkata registreerimise protsess, siis tuleb nõustuda tingimustega kasutaja kokkulepe selle projekti jaoks. Nõus kõiki reegleid saab tiksub rida «Nõustun ...».

6. Kui soovite tellida saidi, pane lind kastis «Saada mulle e ...», kui ei - jäta kasti.

7. Valmis? Vajuta «Registreeri».

See mäng - suurepärane viis lõõgastuda, lihtsalt hea aeg hea ajaviide. Lisaks mängib Candy raha tasuta, siis miks mitte võtta selline võimalus?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more