Järjehoidjad

Auto sööb autot 2

Alternatiivsed nimed:

Auto sööb autot 2 on eduka röövellike autode mängu jätk. Uskumatult värvikas 2d graafika jätab mulje, et vaatad multikat, kuid samas saad juhtida peategelasi. Mängus on lõbus muusika ja häälnäitlemine on tehtud ainulaadses stiilis.

Siinne juhtimine pole keeruline ja isegi kui mängite neid mänge esimest korda, saate tänu lühikesele õpetusele kõik kiiresti selgeks.

Siin on populaarse mängude seeria teine osa. See saab olema veelgi huvitavam.

Ootan sind mängus:

  • 35 uhiuued tasemed
  • Rohkem võimalusi masina uuendamiseks
  • Uued salakavalad vaenlased

Ja muidugi rasketel võistlustel võidetud palju võite!

Mängija ees olev ülesanne pole lihtne, te ei pea lihtsalt jõudma võimalikult lühikese ajaga finišisse. Teel tuleb võidelda võidusõitjaid trassil ootavate lihasööjate autodega. Lisaks peate võistluse ajal proovima koguda võimalikult palju münte ja kristalle, mis on rajal laiali. Isegi kui teil ei õnnestunud finišisse jõuda, ei tohiks te ärrituda, tänu reisi jooksul kogutud rahale saate auto vajalikke parameetreid parandada ja seejärel proovimist jätkata.

Uuendamisel otsustage, milline parameetritest annab suurema efekti, mõnikord võib see olla kiirus või tanki maht ja mõnikord võimsamad relvad. See sõltub ainult teist, millist parameetrit parandada, ja võib-olla kõik korraga, kui teil on selleks piisavalt raha.

Auto parameetrite maksimeerimisel mäng ei lõpe. Tänu paranenud jõudlusele saate võidusõitudel osaledes kiiresti koguda võimsama auto ostmiseks vajaliku summa. Isegi minimaalsete täiustuste korral on kõrgema klassi auto võimsam ja seda üles pumbates pääsete mängus veelgi kaugemale.

Mängus on teil võimalus võistelda nii oma sõpradega, keda mängu kutsute, kui ka võõraste mängijatega üle maailma. Need sõidud nõuavad stabiilset Interneti-ühendust.

Areen on röövellike autode lahinguväli ja sellel võistlusel saab olla ainult üks võitja.

Kõike ei otsusta auto võimsus, palju oleneb juhi oskustest, kui oled osav võidusõitja, suudad võita ka siis, kui sinu auto jääb jõudluselt alla vastase autole.

Kui soovite külastuse eest saada igapäevaseid ja iganädalasi preemiaid, proovige mängu iga päev vähemalt paar minutit vaadata.

Saate mängida mängu Car Eats Car 2 tasuta, sest mäng on tasuta. Aga kui soovite kiiremini edeneda, külastage mängusisest poodi. Mängu valuuta või pärisraha eest saate sealt kasulikke esemeid. Päris rahaga oste sooritades tänate arendajaid mängu loomisel tehtud pingutuste eest.

Car Eats Car 2 tasuta allalaadimine Android jaoks ei ole keeruline, lihtsalt järgige sellel lehel olevat linki.

Installige mäng kohe ja muutke oma auto ohtlikul teel kõige ägedamaks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more