Järjehoidjad

Auto sööb autot

Alternatiivsed nimed:

Auto sööb autot on uskumatu autovõistlus, kus autod võivad sõna otseses mõttes üksteist ära süüa. Mängul on särav graafika, tänu millele tundub, et teie ees on tõeline koomiks, mitte mäng. Kõik tegelased on häälestatud väga naljakalt.

Enne alustamist peate läbima õpetuse, kus saate teada, kuidas mängu ajal ebatavaliste autodega sõita. See ei ole väga keeruline protsess ja minuti pärast saate mängima hakata.

Selles mängus on teil lõbus:

  • Mööduge teistest autodest, mis kindlasti proovivad teie autot hammustada
  • Koguge rajal münte ja kristalle
  • Püüdke võistluse ajal boostereid mitte vahele jätta, mõnikord on need väga kasulikud ja võivad aidata isegi rasketes olukordades
  • Taseme vahel parandage oma auto soomust, sõiduomadusi ja relvi

Selles mängus ei hakka sul kunagi igav. Tasemed muutuvad iga korraga raskemaks ja vaenlased on tugevamad. Ainult autot maksimaalselt pumbates saate kõigist raskustest üle.

Muidugi ei sõltu kõik ainult auto võimalustest. Sageli võidab kogenud juht selles mängus oma oskuste tõttu vaenlase ülemate jõudude üle.

Õppige käituma nagu välk ohtlikel hetkedel, see võimaldab teil koguda rohkem punkte ja parandada oma autot kiiremini.

Kui pumpate auto maksimaalselt täis, võite mõelda teenitud müntide eest võimsama sõiduki ostmisele.

Ärge istuge kohe uue auto rooli. Ilma elementaarsete täiustusteta võib see olla isegi halvem kui teie vana auto. Kui olete põhiomadusi pisutki parandanud, jääte tulemusega kindlasti rahule.

Osalege areenilahingutes ja saage tugevaimaks sõdalaseks teel!

Leidke vastaseid Internetis mängima või kutsuge oma sõpru ja mängige nendega võrgus isegi siis, kui olete üksteisest kaugel.

Edenedes saate avada juurdepääsu kõikidele masinatele ja iga uus on eelmisest võimsam.

Igapäevase mängu külastamise eest saate auhindu. Nädala lõpus, kui pääsmeid pole, ootab teid veelgi väärtuslikum kingitus.

Pühade ja spordimeistrivõistluste ajal peetakse mängus ainulaadseid auhindadega erivõistlusi.

Mängusisene pood aitab teil kiiremini edeneda ja toetab arendajaid, tehes oste pärisraha või mängusisese valuutaga. Pakkumisi uuendatakse iga päev ja kehtivad pühade allahindlused. Raha ei ole vaja üldse kulutada, see võimaldab teil ainult oma edusamme kiirendada, kuid isegi kulutamata saate kõik need auhinnad.

Mäng on väga sõltuvust tekitav, sellest on lihtne haarata ja selles mitu tundi veeta. Isegi raske maastikuga raja lihtne läbimine võib olla huvitav, kuid teel ootavad teid uskumatud seiklused.

Car Eats Car Tasuta allalaadimine Android-s saate jälgida sellel lehel olevat linki!

Installige mäng kohe ja saage maailma halastamatumaks sõdalaseks ja kiireimaks võidusõitjaks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more