Järjehoidjad

Tapatalgud

Alternatiivsed nimed: Tapatalgud

Carnage Internetis - on tasuta online rollimäng (MMORPG), kus keskaegne pulbitsev kirgi, kus kõik võitlused ja intriigide alles peamiselt inimeste vahel, mitte vahel roboteid.

Online mäng Carnage ei vaja klient paigaldus ja saab mängida igal brauseris.

Et alustada mängimist vaja ainult Carnage online registreerimine: On 2 võimalust registreeruda.

Esiteks, kasutades kontot ühe kavandatud sotsiaalsete võrgustike (VKontakte, Facebook, Mail. ru, Twitter, klassikaaslased)

Teiseks otse veebilehel klõpsates "Register" nuppu Avanenud aknas vali oma sugu ja üks viiest linnad (Lu, Morion, Sarkel Ankru, Aurora). Seejärel sisestage soovitud nimi ja parool ning seejärel taotud vastav väli kood (koordinaadid) ning aknas, mis avaneb siis küsitakse nõustumiseks läbima seadused Game ja koolitus võitlus puidust sõdurit. Noh, see on kõik, sina mängu Carnage lõppenud.

Kuigi mäng, sa võid valida oma iseloomu pilt, mille valik on mäng on üsna suur ja mitmekesine. Lisaks meeste ja naiste pilte, seal on nimed, mida saab osta Sestercii (ühe mängu raha, mida saab osta päris raha). Carnage online mäng välja arvatud sesterce on rohkem florins, see on teine ​​mäng valuuta.

Game märk on mitmed olulised omadused: tugevus, osavus, vastupidavus ja elujõulisust. Sõltuvalt sellest, millist tüüpi pilt valitakse, on saadaval erinevaid relvi ja laskemoona. Siin on mõned neist: Kiivrid, Fist, Armor, püksid, õlad, kindad, Shields, vööd, saapad, noad, klubid, mõõgad, kirved ja muud. Lisaks relvadele mängus on veel erinevaid maagiline eliksiire.

Tulenevalt teatud oskusi, iseloomu saab kalapüügiks, käsitöö ja Alchemy.

Mängi mängu Carnage Internetis saad teatava kutseala alla eriluba. Saadaval sellised litsentsitud kutsealal:

Mercenary - kõige ohtlikum ja nõudis kaubandus

Merchant - see elukutse võimaldab teil osta vähe kaupade hulgi-ja toodavad mõned finantstehingute soodsatel tingimustel

Priest - põhiülesanded elukutse, korraldada pulm tseremooniaid templis

Mentor - ülesanne ametialal, koolitada algajatele mängus, mitte-nii-buddy maailm

Doctor - see elukutse võimaldab teil tegeleda paranemist.

Carnage online mäng saadaval mitmesuguseid kohtades, mille kaudu mängida mängu online Carnage on väga põnev.

Mäng on nagu hooned ja rajatised nagu oksjoni (kauplemise) Exchange (kauplemine standard esemed, mida müüakse poes), töökoda (saate määrata asjad kulunud), Temple (koht palvetamiseks ja hoides tseremooniaid), Raekoda (kui on registreerimise klannid) ja haigla (saab parandada oma tervist).

Lisaks on mäng Dungeon, kus on palju ohte ja salapärane olendid. Ja see seiklus on veelgi huvitavam, lisaks on võimalik leida kummaline avastus. Et saavutada maksimaalne edu kongides, peate meeskond sinna minna (vähemalt 5 inimest).

Ja olemasolu palju külalistele, lisab veelgi värvi gameplay Carnage.

Nüüd lahinguid:

Alates esimesest tase on saadaval meeskond võitleb - ta võitleb mõned liitlased ja vastased, ja teisel tasandil, saate osaleda kaootiline lahingud - ta võitleb piiramatu arv osalejaid. Group liitlaste ja vastaste jagatakse automaatselt.

Battles võib olla kas tavalise või verine. Verine lahing, võidu korral saad mitu korda rohkem kogemust kui tavaliselt, kuid kahjumiga, siis on suur tõenäosus, et vigastus.

Neljandal tasandil näha Seirekeskus (Path of Light või Darkness).

On neli Addiction: Light, Order, kaos ja pimedus.

Iga Addiction täiesti erinevad omadused, iseloom ja maht, mis kujutab endast keerulist süsteemi käitumist ja suhteid. No ... hea ja halb kalduvustele, ei hea ega paha, kalduvustele - iga on omane kogu komplekt emotsioone, kirgi, tegude mõistmine. On lihtsalt erinevad viisid, et saavutada tõde ja saada kogemusi, igaühel on õigus otsida, leida ja võidelda.

Play Carnage võib olla osa ühest Klannid. Saad valida Guild ja fraktsioon, ja olemasolu Foorum annab võimaluse arutada, erinevatel teemadel.

Üldiselt mäng väärib tähelepanu. Ma tuletan teile meelde, et alustada mängides Carnage, tuleb registreeruda ainult Carnage. Naudi mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more