Järjehoidjad

Castlevania: Lords of Shadow

Alternatiivsed nimed: Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow pc - suur projekt, žanr, mis on iseloomustatud kui kriitika. Mängu arendaja tehtud kuulsa firma MercurySteam ja vabastamist projekti on lubanud mitte vähem kuulus Konami. Nagu kuulsa mängu disainer Hideo Kojima on osalenud loomine selles meistriteos, kahtlust - mäng on tõesti midagi väärt. Enne seda mängu oli saadaval ainult PlayStation ja X-BOX, kuid mitte nii väga ammu, mängijatele üle maailma tähistatakse see kaalukas sündmus - ilmus Castlevania: Lords of Shadow PC versiooni.

See mäng on omamoodi taassünd projekti Castelvania, tuntud oma aega kõiki maailma nurkadesse, mis hetkeks rohkem kui 27 aastat! Arendajad suutnud teha imet - korralik mäng RPG valmistatud 2D, nad suutsid teha täiuslik kriitika, kes on juba köitnud miljoneid mängijaid üle maailma ja on teeninud vahutama kommentaare kriitikud ilus.

Jätkates meie Castlevania: Lords of Shadow läbi, siis tuleb märkida, et nii nagu eelmistes projekti tegevus algab siit algusaegadel keskajal. Algusest mäng meelde tuletanud, tuntud lugu muundub vere vahelise sõja Belmonti klanni ja legendaarse Dracula. Peategelane mängus - Gabriel Belmont. Nagu näidatud Castlevania: Lords of Shadow krunt, Gabriel haldab mitte ainult soov lahti maa tume jõud vampiirid hävitada Dracula teha oma isikliku motiive. Legendi järgi oli vastutav surma Dracula Lady Belmont, ja nüüd Gabriel ihkab kätte maksta oma surma, sulatades lootus naasta surnuist armastatud.

Paljud mängijatele ühehäälselt kuulutada, et Castlevania: Lords of Shadow mängida on huvitav, sest täiesti väljatöötatud süsteem hoida lähedal ja kaugel lahinguid. See aspekt mark ja mängu arendajatele, kutsudes võitleb üks peamisi tipphetki ajakohastatud eelnõu.

Eraldi paar sõna, tahaksin öelda täiesti tasakaalustatud gameplay projekti. Tänu intelligentsele missioonide ja kvalitatiivselt trikke mäng muutub lihtsalt uskumatu action. Enne mängu ootab tohutu hulk võitleb juhid ja ülemused (ja täna oma ei rohkem ega vähem kui umbes kakskümmend). Kui teil õnnestub Castlevania: Lords of Shadow lae, siis on kohtuda hiiglane jää Titans ja uskumatu suurus vampiirid, Undead ja orkid - ühesõnaga, lihtsalt ei ole aega igavleda!

Ja muidugi, nagu iga muu mäng selle žanri, teil arendada oma iseloomu ja parandada oma võitluse oskusi ja kaitse, parandada relvade ja arendada oma unikaalset strateegiad sõjapidamise.

Selgitamaks tõepärasuse üle, näete Castlevania: Lords of Shadow video haagis, siis tahan proovida ise seda mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more