Järjehoidjad

Chaos Rage

Alternatiivsed nimed: Chaos Rage

Chaos Rage: müütide rada.

Asgardi paanikas - juba nägime esimesi märke Ragnaroki kohta. Kui üks kutsus surnuks Veshchunov v lva ja ta rääkis kohutavalt pildist jumalate ja maailma surmast, mis algab sukeldumisega pimedusse, kui paha hunt Fenrir zaglotnet päike. Meeleheites olevad jumalad, kes kutsuvad kangelasi ja legendaarset lahingut nende poolel, kuid mäng Battle Heroes kasutab neid epohhistamisi sündmusi värvitoonides ja dünaamikas.

Razrabatyvala brauser MMORPG toode BBG stuudio turn-based strateegia ja skandinaavia eepilistele müütidele. Mänguasja jättis originaali atraktiivseks, kuigi see on tehtud kahemõõtmelisel lennukil.

Otsenit kõik hämmastavate mänguasjade võlu võib igaüks, kes on otsustanud mängida Chaos Rage'is, sest see on tasuta saadaval. Sa pead võitlema kõrvuti Odiniga, Lokiga, Thoriga ja teiste jumalatega Asgardiga ning tutvustama jumalate Skuldi maailmale.

Selle isanda valimine.

Pered te näete värvikas, tundmatu, fantastiline maailm, kus loomulik kasutada maagiat, kohtuda Titaanidega, uskumatuid koletisi ja tohutu draakon, mis aitab võitluses võita. Kui sa mängid Chaos Rage'i, siis oled sa jumalate seas kodus.

Esiteks peame otsustama, kes on teie Issand ja milline see on seks. Uurige taotlejate kvaliteeti ja kaasake nendega tööle. Nagu ka ühe klassi valitud kangelane ei saa olla ainulaadne, sest me näeme positiivset hetke, mida pole vaja häirida midagi, mis ei võta mingit kasu.

  • Warrior töötab tankina - kartmatult edasi liikudes vaenlase poole, valmis seda rebima. Ta on enesekindel, enesekindel ja metsik, ja paremuse tunne annab talle usaldusväärse kaitse, vägeva võimu ja tabamiskohad, mis on piisav kiireks ja tõhusaks rünnakuks.
  • Assassin eelistab kiiret rünnakut salakaval, stealthi, agility ja täpsusega. Tema manipuleerimine oli raske märkida, et ta vaikselt libiseb surmaga.
  • Mag ei ​​kasuta tavalist relva, sest tema arsenalis on piisavalt ilm, et hävitada mitu vaenlast, jäädes nendest kaugusele. Tal on rohkem võimu ja parandab seda pidevalt.

Sinu Issand areneb, parandades oma oskusi võitluses ja külalistele. Koguge kogemusi ja omandage uusi oskusi, kui sa ei hülga töökohtadest. Samuti on kohustuslik ka alaealine ja te otsustate, kui palju neid praegu vajate. Ja kui liitute gildiga, siis ka see teeb. Erinevate missioonide elluviimisega parandate Te Issanda kvaliteeti ja saame ennast paremini näidata. Esimene asi, mis peab läbima kõik mängijad, see lahingu kangelaste registreerimine.

Mõistetud mõõga ja maagiaga.

Odnomu põllul ei seisnud vaenlase armee vastu ja vajate pärast talentide analüüsimist assistente, keda on kõrtsis lihtne rentida. Nüüd olete valmis väljakutse vastu, olles vaenlastega kohtunud, liigutades kaarti iPlayer Chaos Rage'i.

Korraldage tähemärgid vastavalt nende oskustele. Pange tähele, et palgatud sõdurid kasutavad automaatselt oma oskusi, mitte Issandat, kes suudavad valida oma andekate omadega paremini praeguse olukorraga. Kui kangelase tase tõuseb, suureneb ka talentide hulk ja kui te kogute palju raevu, saate seda loitsu kasutada lohe abina.

V Chaos Rage Arena on ette nähtud ühekordseks ja massiliseks meelelahutuseks ja PvP lahinguks, mille järel võitja saab väärtuslikke auhindu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more