Järjehoidjad

Maantee kaudu kaos: Loojad Worlds

Alternatiivsed nimed: Chaosroad

Online mäng Road kaudu kaos - tasuta veebipõhine mäng RPG fantaasia žanr. Alates selle loomisest aastal 2005, mäng on suutnud huvi laiale publikule ning see on muutunud multi-user. See on kõik, et mängijad nii: iseloomu areng ja impeerium oma maitse, lava huvitav quest töökohti reisida maailmas, valik kutsealade eepilist lahingut, loomise klannid. Ja seda kõike ilma, et kuutasu! Tee läbi mängu Chaos Online saadaval, kui teil on Interneti-ühendus ja arvuti vastab süsteemi miinimumnõuetele. Lae mäng klient ei ole vajalik. Saa selle suurepärase maailma aitab tee kaudu kaos online registreerimine. Ärge arvake, et see võtab palju aega. Osale mängus maantee kaudu kaos - lihtsalt täitke registreerimisvorm. Sa saad pealehel iseloomu, kellega mängida ja alustada tee kaudu kaos. Hoolikalt lugeda seda, ja ka sortida omadused iseloomu, mis võivad parandada kogu mängu.
Mängida online-Road kaudu kaos peaksid otsustama naudinguga. Hangi tendents liituda klanniga, ostetakse vahendajatelt või saada tasu teatavate teenuste eest. Mõtle, mida valik pakub maantee kaudu kaos online mäng
1. Dark kalduvus - fänne Dark altid vampirism. Joonis jõudu jumalateenistuseks, võib imeda elujõudu tema ohver.
2. Bright kalduvus - rõõmsameelne teenistujate suurejooneline valgust. On hea tervise juures, et kiiresti taastada pärast kahju.
3. Guard untouchables - maailma elanikud, mille eesmärk on kontrollida vastavust järjekorras. Argus vajavad kõik järgima seadusi.
4. Neutral tendents - sõdurid, kes viibivad serva vahel pimedus ja valgus.
5. Outcasts - rikkujaid mängureeglid, mis on needus. Nad ei austa teisi mängijaid pidev pettustest.
6. Gods - saladuslik majesteetlik olendid, soove, mida on raske mõista.
7. Müüjad - käsitöölised raha sõna otseses mõttes välja midagi. Iga mängija võib pakkuda kõike vajalikku viimane maksab osa tema hinge.
Põhitegevus mäng - kes võitleb. PvP süsteem on hästi läbimõeldud loojad. Road kaudu kaos online tähendab kaasatud selline võitlus, dueling, lepinguliste võitleb, palju väike-ja seinast seina. Duel - duell kahe mängijad osaleda, millest on võimalik igal tasandil. Lepinguline lahingud on sisuliselt samad duels, vaid siin rahaline ennustused. Vaiade väike - grupp võitlus, kus server määrab oma sidemetele üks pooltest. Aga lahing seinast seina sa juba saad valida, kummal pool võidelda. Tülid toimuvad erinevate seadmete. Inventory mängus on laskemoon, magic koostisained, keetnud ja värki.
Lõbutseda ja võtta paus kurnav võitleb, võid jalutada põhjustel. Külasta hooned, et näed oma tee. Pärast mängimise Road kaudu kaos Online siis, kasutades kauplused, turg, postkontor, pank, sepikoda, tempel, minu. Kauplustes ja turgudel, näiteks saab osta vajalikke asju. Sepikojas podremontiruete lagunenud laskemoona. Mis panga säästu koguneda vahendite ja kiri muid sümboleid. Minu koguda väärtuslikke ressursse. Ja see ei ole täielik nimekiri ehitised et leiad maailma mitmekesisuse see ainulaadne mäng!
Tee läbi Chaos play muutub huvitavamaks suurenevat. Sa pead saada kogemusi. Tasandite vahel on ups - mingi vahepeatus järgmisele tasandile. Iga APOM tasu sularahas või täiendavaid artikleid. Promotion taset avab uusi võimalusi. Ja mis oli algselt saadaval, muutub reaalseks.
Liitu maailma ülerahvastatud kaos kohe ja veenduge, et teil on kahju, lihtsalt ei ole! Naudi mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more