Järjehoidjad

Black Mirror 2

Alternatiivsed nimed: Black Mirror 2, must peegel 2

Protsessor: Pentium 4/Athlon XP 1. 5 GHz

RAM: 512 MB

Video: 256 MB mälu

Disk Space: 6 GB

Black Mirror 2 - teine ​​osa populaarne mängud žanri klassikaline seiklus, mis töötati välja väike saksa meeskond Cranberry Production. Jätkamine mängu ei näita meile kõik saladused peidetud esimene mäng, kuid ütle meile täiesti uue elu lugu needus Gordons, õnnetu omanikud tume ja salapärane mõis. Black Mirror 2 mängu hoida edasiantav sünge atmosfääri ja keskkonda tema eelkäija.

Plot

Kui loojad esimene osa mängust keerles ümber kogu lugu sama nime ja mõisad algusest viskamine mängija paks asju, salapärane, müstiline ja hirmutav, autorid otsustasid jätkata natuke teistmoodi, enne mängija tasapisi paljastavad pöördepunktid. In Black peegel 2 kõik algab üle kahjutu enne meid on väike ja väga ilus linn, kus tundub, suurim nuhtlus on tõre juht peategelane. Ja keegi algusest me ei räägitud mägedes laipu või kohutav needus, vaid kaitsmed, mis tuleks parandada, minnes keldrisse. Tõsine pöördeid alguses ei, meie ees tavaline mees, Darren Michaels tiir läbi päris linn, tutvumine tema võrdselt armas rahvas, ja painajalik pere Gordons me kohtume välja arvatud koltunud fotod. Aga see on praegu, ühel hetkel mängu Black Mirror 2, kõik pahupidi pööratud ja sündmused hakkavad avalduma hirmuäratava kiirusega. Siin traagiliselt juht kangelane haiglas igatseb oma ema ja salapärane võõras, kellega me kohtusime vanglas ja kohalikku politseijaoskonda ei ütle meile midagi hirmsat ja hirmutav. Samm-sammult Black peegel 2, mäng alles hiljuti tundus meile valguse ja päikese, liialdada, mis hõlmab kõiki udu hirmu ja üldise kahtluse.

Mäng

Game plan, nagu paljud mänge selle žanri, vähendatakse lahendamise saladused lakkamatu, hargnemist mõistatusi ja leida vastuseid küsimustele, hüppavad nagu loo edenedes. Peaasi Black peegel 2 on kahtlemata lugu, et ta peaks tegema mängija kulutada aega jälgimise intonations dialoogides, vaadates videosid ja mälestusi mängu tähemärki. Niipea võimalik täielikult mõista kõiki keerdkäikude lugu, kõik tehniline pool mäng ise tagaplaanile ja otsus tehakse järgmise puzzle ei ole lihtsalt järjekordne raske mõistatusi, kuid viis, kuidas teada saada, mis järgmiseks meile pakkuda mängu Black Mirror 2.

Adventure 2. 0

Black peegel 2, mäng on täis klassikalisi kõik liikmed selle konkreetse mängu žanr, ja suuremaid uuendusi otsimine ei ole nii levinud praktika. Igaüks, kes on kunagi mänginud külalistele, ei näe loogilist vastuolu liigub lahendamisel kõige mõistatusi, kui komplekti tavaline vesi muutub keeruline kett meetmete otsimisega kopad, hästi kohandatud määrata see väga hästi, kui see oleks palju lihtsam saada vett lähedal avatud vee või purskkaev. Siin on loogiline juhtumeid, kui neid esineb, ei ole nii selge ja kogu gameplay ei ole palju mõjutada. Lisaks kõik olulised omane žanr mängud salvestatud peaaegu oma algsel kujul - lukud ja seifid ning koguda kasulikke asju, siis nende muutmisel tööorganid, remont katki, see kõik on külluses.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more